У Хустській міській раді засідав виконавчий комітет
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0384-300x200.jpg)
Сьогодні, 19 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради. Загалом розглянуто понад чотирьох десятків питань.
Насамперед рішення виконкому торкнулися дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а відтак надання такого статусу – одним і влаштування до дитячого будинку сімейного типу родини Білинець – іншим. Далі члени виконавчого комітету ради затвердили висновок опікунської ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки; оголосили конкурс на посаду директора Центру надання соціальних послуг Хустської міської ради; створили інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами у закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №4 ,,Пролісок” Хустської міської ради Закарпатської області; ввели додаткові штатні одиниці; встановили 100% пільги в оплаті за харчування дітям в окремих навчальних закладах на 2021 рік: учениці Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. Волошина та вихованці Боронявського ЗДО (ясел-садка), адже їх наразі внесли до списку дітей пільгових категорій. Крім того, рішенням виконкому затверджено робочий проєкт на «Капітальний ремонт Хустської спеціалізованої школи №1 імені Августина Волошина в м. Хуст. Коригування», загальною кошторисною вартістю 4194, 503 тис. грн., в тому числі: БМР – 3292, 501 тис. грн.. Також на засіданні йшлося про громадську комісію з розгляду житлових питань при виконавчому комітеті Хустської міської ради; затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Хустської міської ради; затвердження плану заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років; надання матеріальної допомоги, як 90-річним, так потребуючим; надання мешканцям Хустської територіальної громади статусу громадянина, який постійно проживає, працює(навчається) на території гірського населеного пункту; затвердження переліку об’єктів будівництва закладів культури і спорту на 2021 рік; присвоєння поштових адрес; розгляд звернень окремих підприємців.
Насамкінець, враховуючи те, що фінансування по програмі часткового відшкодування медикаментозного забезпечення пільгових категорій населення передано в КНП «Хустський ЦПМСД», члени виконкому погодили виписування рецептів вузькими спеціалістами вторинного рівня (по муковісцидозу дітей).
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)