Хустська міська рада

У Хустській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету

Учора, 21 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради. На порядку денному – майже з півсотня питань.

Насамперед члени виконкому затвердили графік прийому громадян відділу державної реєстрації виконавчого комітету ради щодо видачі довідок Ф №13 (додаток до паспорта громадянина України у формі ID картки), зняття з реєстрації місця проживання за судовим рішенням, внесення інформації до паспорта громадянина України про зміну назви населених пунктів, вулиць та зміни нумерації будинків. Відтак встановлено дні і години громадського прийому, а це – вівторок та четвер з 08.15 до 16.45 год. (перерва: 12.00 – 13.00).

Далі йшлося про створення постійно діючої комісії по розгляду звернень фізичних чи юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог у сфері містобудівної діяльності. Рішенням виконкому також визначено голову та членів цієї комісії.

А у зв’язку з збільшенням витрат по поданню послуг з пасажирських перевезень, члени виконавчого комітету відкоригували вартість проїзду на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі в місті Хуст у розмірі 7-ми гривень за поїздку.

Після говорили про зняття з квартирного обліку та взяття на нього, у тому числі взяття на соціальний дитини-сироти. Так, прийняли й відповідні рішення.

Не обійшлося на засіданні й без цілої низки питань про вирубку зелених насаджень на окремих міських вулицях. Причина цьому – незадовільний їх стан, аварійність, високорослість та створення небезпеки, що нависає над дахами житлових будинків.

У ході зібрання створено інклюзивну групу для дітей з особливими освітніми потребами в Стеблівському ЗДО, відтак введено додаткові штатні одиниці. Також присвоєні нові поштові адреси та внесені зміни до вже існуючих; затверджений детальний план внутрішньо квартальної території багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Сонячне +» по вулиці Пирогова, 5 а, у Хусті; затверджені інструкція та форми протоколу для старост Хустської МТГ, а також норми витрат на харчування для учасників спортивних заходів громади на 2021 рік. Крім того, змінені місця розташування сільських бібліотек Боронява, Липовця, Ізи; наданий дозвіл обласній ДЮСШ осіб з інвалідністю на безоплатне проведення ІІ етапу XXVIII Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» та першості області з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю – 27 квітня на стадіоні «Карпати».

Йшла мова і про заходи, пов’язані з 35-ю річницею Чорнобильської катастрофи. Зокрема з метою соціального захисту хустян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, виконком надав їм матеріальну допомогу. Надали «матеріалку» і 90-річним тутешнім жителям.

Опісля члени виконавчого комітету ради створили і затвердили робочу групу з питань визначення потреб у соціальних послугах Хустської територіальної громади, а також визначили її склад та затвердили відповідне положення. Затвердили також протокол №2 від 01.04.2021 року засідання місцевої комісії щодо використання у 2020 році субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Далі надали мешканцям Хустської ТГ статус громадянина, який постійно проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту, відтак видали й відповідні посвідчення встановленого зразка. Крім того, прийняли низку інших, не менш важливих, рішень.

Пресслужба Хустської міської ради

 

Опубліковано: 22.04.2021 491 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Конкурсна комісія Хустської міської ради інформує:
за результатами конкурсу від 27.08.2021 суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресами: м. Хуст, вул. Івана Франка, 175, визначено – фізичну особу – суб`єкта господарської діяльності – Деяк Наталію Володимирівну, адреса: 90400, Закарпатська обл. м. Хуст, вул. Івана Франка, 36 Г/12. ...
Проєкт-переможець Хустської міської ради – «Virtual Хустщина: заходи з популяризації історико-культурної та природної спадщини регіону за допомогою використання сучасних демонстраційних технологій»
Сьогодні, 28 липня, у малому залі засідань Хустської районної ради відбулося урочисте підписання Грантових угод з переможцями Конкурсу, що проводить Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними радами. Серед переможців Конкурсу відзначено проєкт, Бенефіціаром якого є виконавчий комітет Хустської міської… ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Дайджест свіжих можливостей від ЄС Відкриті конкурси від House of Europe:  Онлайн курс для дитячих фізіотерапевтів та ерготерапевтів «Європейський досвід реабілітації новонароджених та малих дітей». Дедлайн – 28 липня Вакансія до House of Europe: Менеджер/-ка хабу. Дедлайн – 28 липня Можливості та програми ЄС у сфері культури та креативних індустрій:   Для митців, культурних менеджерів та… ...
Усі центри та пункти вакцинації на Закарпатті працюють за графіком – щодня!
Задля зручності та доступності імунізації населення у Закарпатській області створено найщільнішу мережу пунктів вакцинації в Україні. Про це повідомив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, закликавши при цьому закарпатців зробити щеплення, бо це єдиний шанс захистити себе і своє оточення від смертельно небезпечного вірусу. За його словами, у регіоні створено 213 пунктів, із них 207 – законтрактовано,… ...
Продовжуються роботи з капітального дорожнього ремонту на вул.Е.Егана, Ю.Вірага в м.Хуст (ФОТО)
Дорожня смуга набуває нового вигляду: Після того, як дорожники підготували об’єкт до укладки асфальтобетону, стартували роботи безпосередньо з улаштування самого покриття. Власне, для покращення експлуатаційних якостей та забезпечення безпеки руху, автомобільна дорога вкрай потребувала виконання робіт з капітального ремонту по всій її протяжності. Наразі триває завершальний етап встелення асфальту.   Пресслужба Хустської міської ради ...
Вітання міського голови з Днем працівників торгівлі
Шановні працівники торгівлі! Щиро вітаю вас із професійним святом! Ваша праця і творчий підхід до неї, професіоналізм, а також чітка, організована та ефективна робота закладів торгівлі позитивно вливають на розвиток нашої громади та в повному обсязі задовольняють потреби її населення. У цей святковий день хочу подякувати за вашу працю та побажати вам економічної стабільності, процвітання,… ...