Хустська міська рада

У Хустській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету

Учора, 21 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради. На порядку денному – майже з півсотня питань.

Насамперед члени виконкому затвердили графік прийому громадян відділу державної реєстрації виконавчого комітету ради щодо видачі довідок Ф №13 (додаток до паспорта громадянина України у формі ID картки), зняття з реєстрації місця проживання за судовим рішенням, внесення інформації до паспорта громадянина України про зміну назви населених пунктів, вулиць та зміни нумерації будинків. Відтак встановлено дні і години громадського прийому, а це – вівторок та четвер з 08.15 до 16.45 год. (перерва: 12.00 – 13.00).

Далі йшлося про створення постійно діючої комісії по розгляду звернень фізичних чи юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог у сфері містобудівної діяльності. Рішенням виконкому також визначено голову та членів цієї комісії.

А у зв’язку з збільшенням витрат по поданню послуг з пасажирських перевезень, члени виконавчого комітету відкоригували вартість проїзду на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі в місті Хуст у розмірі 7-ми гривень за поїздку.

Після говорили про зняття з квартирного обліку та взяття на нього, у тому числі взяття на соціальний дитини-сироти. Так, прийняли й відповідні рішення.

Не обійшлося на засіданні й без цілої низки питань про вирубку зелених насаджень на окремих міських вулицях. Причина цьому – незадовільний їх стан, аварійність, високорослість та створення небезпеки, що нависає над дахами житлових будинків.

У ході зібрання створено інклюзивну групу для дітей з особливими освітніми потребами в Стеблівському ЗДО, відтак введено додаткові штатні одиниці. Також присвоєні нові поштові адреси та внесені зміни до вже існуючих; затверджений детальний план внутрішньо квартальної території багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Сонячне +» по вулиці Пирогова, 5 а, у Хусті; затверджені інструкція та форми протоколу для старост Хустської МТГ, а також норми витрат на харчування для учасників спортивних заходів громади на 2021 рік. Крім того, змінені місця розташування сільських бібліотек Боронява, Липовця, Ізи; наданий дозвіл обласній ДЮСШ осіб з інвалідністю на безоплатне проведення ІІ етапу XXVIII Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» та першості області з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю – 27 квітня на стадіоні «Карпати».

Йшла мова і про заходи, пов’язані з 35-ю річницею Чорнобильської катастрофи. Зокрема з метою соціального захисту хустян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, виконком надав їм матеріальну допомогу. Надали «матеріалку» і 90-річним тутешнім жителям.

Опісля члени виконавчого комітету ради створили і затвердили робочу групу з питань визначення потреб у соціальних послугах Хустської територіальної громади, а також визначили її склад та затвердили відповідне положення. Затвердили також протокол №2 від 01.04.2021 року засідання місцевої комісії щодо використання у 2020 році субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Далі надали мешканцям Хустської ТГ статус громадянина, який постійно проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту, відтак видали й відповідні посвідчення встановленого зразка. Крім того, прийняли низку інших, не менш важливих, рішень.

Пресслужба Хустської міської ради

 

Опубліковано: 22.04.2021 451 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

З Днем матері та Днем Хуста!
Дорогі жінки, любі наші матері! Традиційно у другу неділю травня ми відзначаємо День матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя. Відтак від щирого серця вітаю кожну. Доземний уклін і щира подяка нашим матерям за ласку, турботу і молитву, які допомагають нам у житті, а також за терпіння, витримку, мудрість, безкінечну… ...
День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Дорогі наші ветерани, діти війни, шановні жителі Хустської міської територіальної громади! Прийміть щирі вітання зі святом Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Днем пам’яті та примирення! Сімдесят шість років поспіль ми зустрічаємо мирну весну, і це велике свято для українського народу, в якому переплелись біль втрат і радість перемоги. Але скільки… ...
Традиційний Міжнародний фестиваль сучасної і народної пісні стартував у Хусті
Сьогодні, 7 травня, розпочався вже XIV-й по рахунку  Міжнародний пісенний фестиваль «Веселка над Тисою», відтак відбулося урочисте його відкриття і наразі триває перший конкурсний день. Цьогоріч на фест вкотре з’їхалися з різних куточків України, а це –  понад сім десятків талановитих учасників різних вікових категорій. Нагадаємо, з року в рік над Хустом і Тисою сходить «пісенна»… ...
До відома фермерських господарств Хустської міської територіальної громади
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 384 „Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств”: Надається фінансова підтримка фермерським господарствам за такими напрямами: – часткова компенсація витрат фермерським господарствам, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами (крім новостворених); – фінансова… ...
Хуст відзначив День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні напередодні
Вже другий рік поспіль переможний пам’ятний день у Хусті відзначають в умовах карантину – нетрадиційно. Так, сьогодні, 7 травня, відбулося урочисте покладання квітів до Монумента Слави з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участі керівництва Хустської міської територіальної громади та Хустського району, місцевих депутатів, керівників… ...
Управління культури, молоді і спорту інформує:
План заходів у місті Хуст на 7-8-9 травня 2021 року до відзначення 931-ї річниці Дня міста   7 травня (п’ятниця) 10.00 – покладання квітів до Монумента Слави з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участі керівництва міської територіальної громади та району, депутатів, керівників державних установ,… ...