У Хустській міській раді відбулося заключне засідання організаційного комітету з проведення благодійного ярмарку (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0346-300x200.jpg)
У Хусті активно готуються до проведення триденного благодійного ярмарку “Вулик Фест”. Захід відбудеться уже в найближчі вихідні, а стартує у п’ятницю. Відтак 13,14 і 15 жовтня кожен, як учасник, так відвідувач, може долучитися до збору коштів на адаптований одяг для поранених військових та важкохворих. Адже саме така головна ціль ярмарку.
Так, сьогодні, 10 жовтня, у Хустській міській раді відбулося заключне засідання організаційного комітету з проведення “Вулик Фесту”.
Присутні під час зустрічі обговорили усі робочі моменти щодо підготовки та проведення ярмарку. А головне – затвердили орієнтовну програму заходів, які плануються.
Нагадаємо, це традиційний осінній медово-винний івент, який у цьому році змінив свої назву та формат.
Триденний благочинний захід буде включати у себе не лише продаж у наметах вина, меду, продуктів крафтового виробництва та різних смаколиків, а й книг (нових з автографом авторів та вживаних), виробів з бісеру, свічок з вощини, брелків з екоскидної смоли тощо. Також заплановано проведення майстер-класів, дитячих розваг, танцювальних флешмобів, аквагриму, розіграшу лотерей, вікторин і т.д.. Працюватиме й тематична фотозона та вулична кухня.
Офіційне відкриття ярмарку “Вулик Фест” з нагородженням учасників вудбудеться у суботу, 14 жовтня, о 14:00 год.к.ч..
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)