У Хустській міській раді провели конкурс щодо визначення виконавця послуг із роздільного збирання та вивезення твердих побутових і негабаритних відходів на території Хустської МТГ
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/DSC_1132-300x200.jpg)
Сьогодні, 6 квітня, конкурс і відбувся. Попередньо ж виконавчий комітет Хустської міської ради оголосив про його проведення у місцевих ЗМІ. А підставою цьому стало рішення виконавчого комітету Хустської міської ради від 19.02.2021 року №88 «Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із роздільного збирання та вивезення твердих побутових і негабаритних відходів на території Хустської територіальної громади».
Найперше, до учасників конкурсу висувалися й кваліфікаційні вимоги: наявність матеріально-технічної бази, вартості надання послуг, досвіду роботи з надання послуг із роздільного збирання та вивезення твердих побутових відходів, кількості працівників відповідної кваліфікації, ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (у разі проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення вторинної сировини, що утворилася в результаті роздільного збирання побутових відходів). Власне, вимоги щодо якості надання послуг – забезпечення якісного та своєчасного надання послуг із роздільного збирання та вивезення твердих побутових і негабаритних відходів на території Хустської територіальної громади. До слова, в оголошенні про відповідний конкурс зазначався й перелік необхідних до його участі документів, які конкурсанти мали завірити належним чином і подати у раду до конкурсного дня, що окремі й зробили.
Так, сьогодні, 6 квітня, засідала конкурсна комісія, яка й визначила переможця конкурсу серед конкурсантів.
Власне, серед присутніх – голова комісії, заступник міського голови Іван Фетько; заступник голови комісії, заступник міського голови Василь Калин; cекретар комісії, головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства Рената Худа; а також члени комісії: Мальцева Р.Ф., в.о. начальника управління економіки; Бринзей О. В., радник міського голови; Колосівський В.В., головний спеціаліст Хустського РЦ ДПСС у Закарпатській області.
Про результати конкурсу можна дізнатися із ПРОТОКОЛу.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)