У Хусті вже втретє відбудеться зимовий благодійний бал
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191205_085051-300x178-1.jpg)
У п’ятницю, 13 грудня, о 19.00 год. к.ч. у Хусті відбудеться третій зимовий благодійний бал на підтримку онкохворих «Для тебе зерня – для мене ціле життя». Захід традиційно пройде за сприяння Хустської міської ради, організатор – студентська молодь міста.
Під час балу організатори збиратимуть кошти на допомогу дворічному Васильку Біровашу з Вишкова, що бореться з раком нирки; для дев’ятирічної Анюти Цьоки із Сокирниці, яка вже чотири роки долає гостру лімфобластичну лейкемію, та Яні Кут-Кубані з Хуста, у якої виявили рак лімфатичної системи.
Нагадаємо, першочергово хустські студенти вкотре намагалися підтримати фінансово й 12-річного Василька Легача із Заброді, Хустського району. Два роки він намагався побороти лейкемію. Але, на жаль, 25 листопада хлопчик помер у клініці в Туреччині. Тому молодь прийняла рішення допомогти іншим хворим, які мають шанси на зцілення і дуже потребують нашого з вами грошового сприяння.
Шановні хустяни, не будьте байдужими до чужого горя, долучіться до благодійного балу і допоможіть землякам побороти страшний недуг!
Прес-служба Хустської міської ради
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/78528706_546742662549197_7172999776965754880_n.jpg)
Опубліковано: 05.12.2019 3756 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)