Хустська міська рада

У Хусті ввели обмежувальні заходи, аби не допустити занесення та поширення коронавірусу

Сьогодні, 12 березня, у Хустській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Хустського міського голови Володимира Кащука. На порядку денному – «Про запобігання виникненню на території м. Хуст надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної із занесенням і поширенням короно вірусної хвороби 2019(COVID)».

Власне, заступник голови комісії, перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько озвучив порядок денний. Також до членів комісії доведено наступне:

“Відповідно до розпорядження Голови Закарпатської ОДА №89 від 14.02.2020року «Про утворення тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації», виконавчим комітетом Хустської міської ради розроблено Розпорядження за №18\02-05 від 21.02.2020року «Про утворення тимчасової протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Хустської міської ради», а також затверджений склад протиепідемічної комісії та план заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території м. Хуст гострої респіраторної  хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020рік.

Як інформує ВООЗ, станом на 24 лютого 2020 року у світі зареєстровано 79360 підтверджених випадків нової корона вірусної інфекції COVID-19, з них 77 150 випадків у Китаї. Вилікувалося від захворювання 25 038 хворих, 2619 померло. Поступово збільшується кількість країн, де реєструється COVID-19. Випадки захворювання підтверджені в 31 країні світу, зокрема в Європейському регіоні: 157 випадків в Італії, 16 випадків у Німеччині, 12 у Франції, 2 випадки у Росії та Іспанії, 1 в Бельгії, Фінляндії та Швеції. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку нової COVID-19 не зареєстровано.”

Як реагування на ситуацію, виконавчим комітетом Хустської міської ради, і як вже зазначалося, й утворено тимчасову протиепідемічну комісію, затверджено її склад та план заходів на поточний рік, аби запобігти занесенню і поширенню на території м. Хуст коронавірусу.

“З метою визначення стану готовності до роботи в умовах ускладнення епідемічної ситуації з COVID-2019, на засіданні комісії ТЕБ та НС 05.03.2020 року проведено аналіз забезпеченості засобами індивідуального захисту фахівців епідеміологічного профілю Хустської районної філії ДУ «ЗОЛЦ МОЗ України» та потреб у дезінфекційних засобах та засобах індивідуального захисту.

Також розглядалося питання про виділення окремих приміщень у разі необхідності для утримання та надання медичної допомоги особам із гострою респіраторною хворобою, а також, необхідно вирішити питання щодо визначення кількості карет швидкої медичної допомоги для транспортування осіб з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом 2019-nCov до визначення в області закладу. За попередньою домовленістю планується виділення приміщення Хустського комплексу «Нарцис» на випадок загрози виникнення вищевказаної вірусної інфекції.”

Крім того, йшла мова й про проєкт Програми з цих питань, де необхідно визначити потреби індивідуальних засобів захисту органів дихання та шкіри (масок, медичних рукавичок тощо), для осіб, що залучатимуться для виконання робіт у разі загрози виникнення вірусу 2019-nCov, для їх розгляду та затвердження на сесії міської ради.

Заслухавши інформацію доповідачів, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної із занесенням та поширенням COVID-19, з урахуванням обговорення та завдань визначених за результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12.03.2020 року, комісія вирішила:

«1. Інформацію доповідачів взяти до уваги.

2. З метою недопущення занесення і поширення COVID-19 ввести на території м. Хуст з 12 березня 2020 року обмежувальні заходи:

2.1. призупинити з 12 березня по 03 квітня 2020 року навчання в вищих навчальних закладах, загальноосвітніх школах, дошкільних навчальних закладах, спортивних, музичних школах та інших навчальних закладах;

2.2. скасувати, перенести проведення масових, у тому числі спортивних, культурно-розважальних заходів, у яких заплановано участь значної кількості осіб;

2.3. призупинити роботу нічних клубів, дискотек, кінотеатрів, театрів, тощо;

2.4. обмежити відвідування громадянами масових спортивних заходів, що проводяться у закритих приміщеннях;

2.5. обмежити відвідування хворих у стаціонарних закладах охорони здоров’я та осіб, що перебувають у закладах сфери соціального захисту.

3. Рекомендувати мешканцям м. Хуст, які повертаються із країн, де виявлено масові факти захворювання на COVID-19 утриматися протягом 14 днів від поїздок громадським транспортом, відвідування місць масового скупчення людей. При можливості прийняти рішення про самоізоляцію, а у разі виявлення симптомів негайно звертатися за медичною допомогою…тощо», – йдеться у Протоколі. 

Пресслужба Хустської міської ради

Опубліковано: 12.03.2020 5574 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Дитсадки Хуста відновили роботу після тривалої перерви
Завдяки позитивній статистиці захворювання на коронавірус і віднесення  Закарпаття до жовтої зони, що дозволяє відвідувати заклади дошкільної освіти, сьогодні, 6 серпня, після майже 6-тимісячної перерви дошкільні завлади м. Хуста відновили свою роботу. Відповідно до оперативної інформації із ЗДО, станом на 12 год. 06.08.2020 дитсадочки прийняли 124 малюків. Багато батьків приходили у дитсадочки поцікавитись особливостями роботи… ...
Хустська міська рада інформує
Про підсумки конкурсу по відбору виконавця земельних торгів, що відбувся 03.08.2020 року   Переможцем конкурсу по відбору виконавця земельних торгів  визнано – ТзОВ «Хуст-Земля Карпат». Код ЄДРПОУ 33423205, Україна, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38. ...
Протиепідемічні заходи, пов’язані із поширенням COVID-19
5 серпня відбулося чергове позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Хустського міського голови Володимира Кащука. Що розглядали члени комісії на порядку денному і які рішення прийняли? – можна дізнатися громадянам із Протоколу №17: ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Хакатон для молоді, резиденції для музикантів та онлайн-курс для лікарів – можливості від ЄС   Програми від країн ЄС: Для молодих науковців, митців та кураторів. Стипендія від Goethe-Institut на піврічне стажування та проведення досліджень в Університеті мистецтв Касселя (Німеччина). Дедлайн – 7 вересня Для архітекторів. Стипендія на навчання в Німеччині. Дедлайн – 30 вересня Для… ...
Заходи з протидії поширення коронавірусу
Продовжуємо оприлюднювати для широкого загалу розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації:     РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 31 КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ     03 серпня 2020 року                                                   … ...
Хустська міська рада інформує:
За результатами конкурсу від 30.07.2020 суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м. Хуст за адресами: вул. Пачовського, 13, вул. Сливова, 3, вул. Пушкіна, 2 Д, визначено – ТзОВ «Хуст-Земля Карпат» код 33423205, юр. адреса м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38. ...