У Хусті відбулася благодійна акція до Дня святого Миколая
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-83dc06ccb3dd43589842e3162303fc61-V-300x225-1.jpg)
Так, напередодні, 18 грудня, від організаторів Третього Зимового Благодійного балу, що проходив у м. Хуст 13 грудня, Миколай завітав на Хустщину до Василька Біроваша з смт. Вишково, а також Антонінки Піпаш з Монастирця та Анютки Цьоки з Сокирниці.
Нагадаємо, під час Першого Зимового балу у 2017 році організаційний комітет збирав кошти на лікування Антонінки Піпаш, у якої лікарі діагностували ювенільний мієломоноцитарний лейкоз; під час Другого у 2018 році – й Анютці Цьока, що хворіє на гостру лімфобластичну лейкемію; під час цьогорічного – як Анюті, так і Васильку Біровашу, в якого рак нирки.
Тож, аби порадувати дітей, яким допомагають боротися зі страшною недугою, волонтери завітали до них додому з гостинцями, які надали з управління освіти, зокрема школи міста.
Прес-служба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)