У Хусті відбудеться традиціне свято меду та вина “Срібні джерела”
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0241-300x200.jpg)
Відповідне рішення “Про проведення в м.Хуст свята меду та вина «СРІБНІ ДЖЕРЕЛА»” прийняв виконавчий комітет Хустської міської ради на останньому його засіданні – 24 вересня. Однак захід відбудеться за однієї умови – сприятливої епідемічної ситуації на території Хустської міської територіальної громади.
Так, свято меду та вина «СРІБНІ ДЖЕРЕЛА» планують на 8-9 жовтня 2021 року і традиційно проведуть його на Майдані Незалежності міста Хуст, включаючи вул. Поперечну та Карпатської Січі. Відтак у раді утворено організаційний комітет з підготовки та проведення “смачного” заходу, перше засідання якого відбулося сьогодні, 1 жовтня. Його очолив заступник міського голови Василь Сабадош за участі керуючої справами виконкому міськради Гентрієтти Маханець, начальників відповідних управлінь та відділів ради, представників відповідних служб, а також голови спілки пасічників «Нарцис» Василя Лопойди.
У першу чергу оргкомітетом прийнято рішення провести офіційну частину та відкрити фест об 11-й годині 9-го жовтня. Також обговорено умови проведення винно-медового заходу, у тому числі забезпечення його учасників водою, безперебійним постачанням електроенергії, охороною громадського порядку, безпекою дорожнього руху, прибиранням території та вивозом сміття і відповідно чергуванням спецтехніки та бригади екстреної медичної допомоги. Все це – з урахуванням та дотриманням вимог щодо забезпечення організації карантинних обмежень для запобігання поширенню на території м.Хуст респіраторної хвороби COVID-19, вимог держнагляду по охороні праці, вимог і правил пожежної безпеки, повної безпеки життя відвідувачів.
Щодо видів продукції на святковому ярмарку, то традиційно асортимент складатиметься з меду та інших продуктів бджільництва, вина різних сортів винограду, солодощів, різноманітних страв, сирів різних видів, сувенірної продукції та виробів хенд-мейду.
Захід міститиме і дитячо-розважальну та концертну програми.
Більше деталей згодом.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0995-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/avatarka-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425539678_774380528053868_2262908840949635927_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-5.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/images-4.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0859-300x200.jpg)