Хустська міська рада

У Хусті урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг

Ще одним здобутком та надбанням міста над Тисою і його громади став ЦНАП, просторий та сучасно обладнаний за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Відтепер хустяни та й не тільки зможуть отримувати ширший спектр адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна». Також новий ЦНАП має й електронну систему управління чергою, зручний графік роботи, комфортні умови для відвідувачів та дружнє ставлення до маломобільних груп населення і дітей.

Нагадаємо, на початку року Хуст дочекався відкриття новобудови, де для зручності громадян розмістили одразу два центри: сервісний МВС та дозвільний. Якщо перший – оновлений одразу й запустили, то другий – ще лише чекав на своє відкриття. Офіційно відкрили його саме сьогодні, 30 жовтня.

Власне, Хустська міська рада виборола право створити Центр надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». А це – Міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

До слова, напрям з покращення якості надання адміністративних послуг для населення управляється Sida та реалізується SKL International, eGA та NIRAS Sweden AB .

Відтак громада виділила приміщення, а Програма «U-LEAD з Європою» надала необхідні меблі та комп’ютерну техніку, а також провела навчання персоналу у трьох відповідних напрямках. Адже головна мета програми – якісне надання послуг громаді.

Офіційне ж відкриття не обійшлося без партнерів та колег, які спільно реалізували омріяний проект і підготували об’єкт до запуску. На заході виступили: в.о. Хустського міського голови Іван Фетько, представник Програми «U-LEAD з Європою» Ігор Бригілевич, регіональний координатор компанії NIRAS , що працює в рамках Програми, Тетяна Лебухорська, директор Закарпатського центру розвитку місцевого самоврядування  Іван Дем’янчук. Кожен у своєму виступі наголосив на необхідності сучасного європейського центру для тутешньої громади.

«Не так давно у новозбудованій будівлі ми відкрили сервісний центр МВС нового зразка, де кваліфіковані фахівці надають послуги реєстрації та перереєстрації авто, видачі та заміни водійського посвідчення, видачі довідки про несудимість тощо. Сьогодні ж ми відкриваємо ЦНАП, де громадянин зможе отримати ще понад сотні якісних додаткових адмінпослуг», – зауважив в.о. Хустського міського голови Іван Фетько.

«ЦНАП у Хусті працює з 2013 року, однак сьогодні він переходить на геть новий якісний рівень, де суттєво збільшується кількість наданих послуг, не виходячи з приміщення. Наприклад, народилася в сім’ї дитина, батьки, прийшовши сюди і написавши всього одну заяву, зможуть отримати свідоцтво про народження, реєстрацію місця проживання, одноразову матеріальну допомогу, а якщо це багатодітна сім’я, то й відповідний статус», – додав регіональний представник Програми «U-LEAD з Європою» Ігор Бригілевич.

«Наразі Хустський ЦНАП надаватиме всього 139 необхідних адміністративних послуг, серед яких  реєстрація місця проживання, нотаріальні послуги, соціальні та пенсійні послуги, земельні послуги, а також послуги з реєстрації бізнесу та нерухомості. А незабаром запровадимо ще кілька – оформлення і видача закордонних паспортів, а ткож українських у формі ID-карток», – поділилася з присутніми керівник центру Вероніка Галай.

Оскільки всі працівники пройшли спеціальну тренінгову програму по підвищенню кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами «U-LEAD з Європою» у день відкриття нового ЦНАПу його колективу вручили сертифікати про підтвердження проходження навчання.

Почесне ж право перерізати стрічку й урочисто відкрити Центр надання адміністративних послуг у м. Хуст надали: Івану Фетьку, Ігорю Бригілевичу, Тетяні Лебуховській та Івану Дем’янчуку. На цьому церомонія урочистого відкриття завершилася. Опісля всі бажаючі мали змогу оглянути центр і першими скористатися тою чи іншою послугою.  

Прес-служба Хустської міської ради  

Поділитися

Також може бути цікавим

Заходи з протидії поширення коронавірусу
Оприлюднюємо для широкого загалу Розпорядження Хустського міського голови № 32/02-05 від 27 березня 2020 року “Про переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в місті Хуст у режим функціонування в надзвичайній ситуації та організації заходів з її ліквідації” та Розпорядження № 33/02-05 “Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у виконавчому комітеті… ...
У Хусті оновлюють дорожню розмітку
Сьогодні, 8 квітня, на хустських дорогах почала з’являтись нова горизонтальна розмітка. Крім того, оновлюються й пішохідні переходи. Комунальні служби роботу розпочали з центральних вулиць, а продовжать по всьому місту, де вже проведено ремонт дорожнього покриття. Пресслужба Хустської міської ради ...
Хустський місцевий центр з надання БВПД інформує:
Які є норми (відстань) для розташування біля житлового будинку паркана, вигрібної ями, сараю. І. Норми для розташування сараю.                Сарай – нежитлове господарське підсобне приміщення, що може використовуватися як побутове, складське приміщення, для розміщення худоби тощо.                Норми розміщення господарських будівель біля житлового… ...
8 квітня – Міжнародний день ромського населення
Відповідно до листа Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області №2005.2/20/43 від 08.04.2020 та з метою поінформованості населення повідомляємо наступне: Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день ромів Свято, започатковане у 1971 році, має на меті привернути увагу до самобутньої культури ромського народу. Саме цього дня було створено Міжнародний союз ромів,… ...
Вітання міського голови з Благовіщенням Пресвятої Богородиці
Шановні краяни! 7 квітня ми святкуємо одне з найбільших християнських  свят – величне і світле Благовіщення Пресвятої Богородиці, свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського. Благовіщення також називають святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з… ...
Дорожні роботи в Хусті, як і по всій країні, не скасовано попри карантин
Роботи з будівництва та ремонту автошляхів, які почалися навесні 2020 року, не відмінили попри запровадження обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу. Однак підрядникам, які ремонтують дороги, рекомендовано провести роз’яснення серед своїх працівників щодо поширення COVID-19 та моніторити стан їх самопочуття. Крім цього, дорожники повинні забезпечуватись дезінфікуючими засобами. Наразі в Хусті завершено капітальний ремонт вул.… ...