Хустська міська рада

У Хусті урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг

Ще одним здобутком та надбанням міста над Тисою і його громади став ЦНАП, просторий та сучасно обладнаний за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Відтепер хустяни та й не тільки зможуть отримувати ширший спектр адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна». Також новий ЦНАП має й електронну систему управління чергою, зручний графік роботи, комфортні умови для відвідувачів та дружнє ставлення до маломобільних груп населення і дітей.

Нагадаємо, на початку року Хуст дочекався відкриття новобудови, де для зручності громадян розмістили одразу два центри: сервісний МВС та дозвільний. Якщо перший – оновлений одразу й запустили, то другий – ще лише чекав на своє відкриття. Офіційно відкрили його саме сьогодні, 30 жовтня.

Власне, Хустська міська рада виборола право створити Центр надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». А це – Міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

До слова, напрям з покращення якості надання адміністративних послуг для населення управляється Sida та реалізується SKL International, eGA та NIRAS Sweden AB .

Відтак громада виділила приміщення, а Програма «U-LEAD з Європою» надала необхідні меблі та комп’ютерну техніку, а також провела навчання персоналу у трьох відповідних напрямках. Адже головна мета програми – якісне надання послуг громаді.

Офіційне ж відкриття не обійшлося без партнерів та колег, які спільно реалізували омріяний проект і підготували об’єкт до запуску. На заході виступили: в.о. Хустського міського голови Іван Фетько, представник Програми «U-LEAD з Європою» Ігор Бригілевич, регіональний координатор компанії NIRAS , що працює в рамках Програми, Тетяна Лебухорська, директор Закарпатського центру розвитку місцевого самоврядування  Іван Дем’янчук. Кожен у своєму виступі наголосив на необхідності сучасного європейського центру для тутешньої громади.

«Не так давно у новозбудованій будівлі ми відкрили сервісний центр МВС нового зразка, де кваліфіковані фахівці надають послуги реєстрації та перереєстрації авто, видачі та заміни водійського посвідчення, видачі довідки про несудимість тощо. Сьогодні ж ми відкриваємо ЦНАП, де громадянин зможе отримати ще понад сотні якісних додаткових адмінпослуг», – зауважив в.о. Хустського міського голови Іван Фетько.

«ЦНАП у Хусті працює з 2013 року, однак сьогодні він переходить на геть новий якісний рівень, де суттєво збільшується кількість наданих послуг, не виходячи з приміщення. Наприклад, народилася в сім’ї дитина, батьки, прийшовши сюди і написавши всього одну заяву, зможуть отримати свідоцтво про народження, реєстрацію місця проживання, одноразову матеріальну допомогу, а якщо це багатодітна сім’я, то й відповідний статус», – додав регіональний представник Програми «U-LEAD з Європою» Ігор Бригілевич.

«Наразі Хустський ЦНАП надаватиме всього 139 необхідних адміністративних послуг, серед яких  реєстрація місця проживання, нотаріальні послуги, соціальні та пенсійні послуги, земельні послуги, а також послуги з реєстрації бізнесу та нерухомості. А незабаром запровадимо ще кілька – оформлення і видача закордонних паспортів, а ткож українських у формі ID-карток», – поділилася з присутніми керівник центру Вероніка Галай.

Оскільки всі працівники пройшли спеціальну тренінгову програму по підвищенню кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами «U-LEAD з Європою» у день відкриття нового ЦНАПу його колективу вручили сертифікати про підтвердження проходження навчання.

Почесне ж право перерізати стрічку й урочисто відкрити Центр надання адміністративних послуг у м. Хуст надали: Івану Фетьку, Ігорю Бригілевичу, Тетяні Лебуховській та Івану Дем’янчуку. На цьому церомонія урочистого відкриття завершилася. Опісля всі бажаючі мали змогу оглянути центр і першими скористатися тою чи іншою послугою.  

Прес-служба Хустської міської ради  

Поділитися

Також може бути цікавим

Спроможне ОСББ з Проєктом «HOUSES»: законодавча основа
У п’ятницю, 21 лютого, у Хусті в приміщенні міської ради відбувся тренінг «Експлуатації житлових будівель в Україні з урахуванням норм українського законодавства» за участі Андрія Бурого зі Львова, юридичного консультанта ГО «Ресурсний центр для ОСББ»; Руслана Попітченка, консультанта Міжнародної фінансової корпорації в Закарпатській області; Любові Павлович, координатора ПРООН з досягнення цілей сталого розвиту в Закарпатській… ...
Сімейні форми виховання – підтримка дітей, які потребують допомоги
Питання  захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації  державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено,  що дитині для повного і гармонійного розвитку  необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Але, на жаль, є діти,  які не можуть  проживати з рідними батьками, на жаль, в інституційних закладах… ...
Співпраця з ринкоутворюючими підприємствами Хуста триває
У п’ятницю, 21 лютого, відбулась робоча зустріч директора Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Володимира Гуца з виконавчим директором товариства «Немецтек» Сергієм Болецею. Підприємство єдине представництво німецької корпорації Frytek в Україні, яка спеціалізується на виготовленні електрокомплектуючих для автомобільної промисловості покришок та аксесуарів для акумуляторів. З 1 вересня 2009 року ТзОВ «Немецтек» почало виробництво кабельної… ...
Стартує соціальний проєкт „Ти можеш усе! Можливості безмежні”
Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією „Прометеус” та Асоціацією „Інформаційні технології України” (далі – Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт „Ти можеш усе! Можливості безмежні” (далі – Проєкт). Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення… ...
У Хусті 13-15 березня відбудеться відкритий фестиваль-конкурс Стрілецької пісні «Красне поле»:
13 березня Заїзд, поселення учасників (протягом дня)   14 березня (Хустська міська школа мистецтв, м. Хуст, вул. Карпатської Січі. 47) Реєстрація учасників (9.00 – 10.00 год.) Урочисте відкриття, конкурсні прослуховування учасників (початок об 11.00 год.)   15 березня (Закарпатський обласний театр драми та комедії, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21) Заключний гала-концерт та нагородження переможців (початок о 14.00 год.)… ...
Засідання комісії з питань надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності
Переваги власного бізнесу можна описувати нескінченно довго, проте не у всіх бажаючих втілити в реальність підприємницькі ідеї вистачає коштів на відкриття своєї справи, а також на забезпечення його функціонування і розвитку. Держава зацікавлена в успішній роботі малого та середньому бізнесу, оскільки вони є одним з основних джерел наповнення скарбниці. Підприємці створюють робочі місця і сприяють… ...