Хустська міська рада

У Хусті прийняли бюджет на 2020 рік

Загалом на 8-му засіданні 9-ї сесії Хустської міської ради, яке відбулося сьогодні, 16 грудня, депутати розглянули близько 60-ти питань, одне з яких якраз і стосувалося бюджету міста на рік наступний.

На бюджетній сесії зареєструвалося 27 депутатів. Стартували вони із внесення змін до порядку денного, зокрема дещо змінили порядок питань, включили додаткові, а окремі –  відправили на доопрацювання. Опісля затвердили вже корегований порядок денний VIII засідання IX сесії Хустської міської ради VII скликання і приступили до розгляду винесених питань.

Традиційно у кінці року звітував міський голова. У його звіті йшлося про здійснення державної регуляторної політики Хустською міськрадою та її виконавчим комітетом у сфері господарської діяльності за 2019 рік. Обранці взяли до відома звіт Володимира Кащука, після чого внесли зміни до бюджету міста на поточний 2019 рік та ряду міських програм.

Далі затвердили Програму економічного і соціального розвитку міста Хуст на 2020 рік, яка є складовою частиною програми економічно-соціального розвитку Закарпаття. До слова, начальник управління економіки Степан Удут зазначив, що нею передбачено основні напрямки розвитку галузей економіки міста на прийдешній рік.

Крім того, затвердили низку програм, які стартують або ж матимуть продовження у році наступному. Серед них – затвердження Програми діяльності громадських організацій міста, які потребують соціального захисту на 2020 – 2022 рр.., внесення змін до міської Програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам ради на 2018 – 2020 роки, затвердження Програми благоустрою міста Хуста на 2020 – 2022 роки, Програми реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у Хусті на 2020 – 2022 рр.. Також йшлося про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті Хуст на 2020 рік, Програму фінансового забезпечення розвитку транскордонної співпраці виконавчого комітету Хустської міської ради на 2020 рік, внесення змін до Програми створення та накопичення міського матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення міста Хуст на 2016 – 2020 рр.. тощо. До слова, до окремих проєктів рішень вже у ході засідання внесли зміни. Зокрема що стосується Програми «Обдаровані діти», де збільшили фінансування до 50 тисяч гривень, та Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методамина території Хустської міської ради на 2020 рік, де також затвердили програму  вже зі зміненою сумою витрат на її реалізацію, відтак збільшено фінансування з 50 тисяч до ста. Власне, розглядаючи дану програму, депутатський корпус на чолі з головуючим надав слово й громадськості. Активістка Вікторія Курденко озвучила пропозиції небайдужих до проблеми безпритульних тварин, які стануть основою вже більш досконалої комплексної та доопрацьованої програми опісля. Однак рух задуму обранці таки дали. Заслухали цього сесійного дня вони й пропозиції ГО «Фойта» Анатолія Ільницького щодо розчистки призамкової території. Їх теж буде враховано при затвердженні відповідної програми чи то змін вже існуючої.

Так перейшли на сесії й до прийняття бюджету на 2020 рік. Визначили, що доходи міста у сумі 273 140 340 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету міста 259 681 400 та доходи спеціального фонду  – 13 458 940.

Бюджет – 2020 тривалих дискусій у залі не викликав. Відтак вкотре депутати продемонстрували злагоджену роботу. Тож, основний фінансовий документ міста на наступний рік прийнято! Власне, ним Володимир Кащук задоволений. Каже: як зазвичай спрямували свою роботу на головну ціль – вирішення нагальних питань стосовно життєдіяльності Хуста.

По закінченню сесії прокоментував його і журналістам:

«Коли приймали бюджет, то насамперед врахували найбільші потреби громади, звісно захищені статті та подальший розвиток інфраструктури міста тощо. Відтак у 2020-му році ми продовжимо активну роботу над реалізацією ряду проєктів, у тому числі потужних – серед них міський басейн, Хустський замок…»

За словами міського голови, саме продаж землі та окремого комунального майна склав чималу частку наповнення бюджету. Таку практику застосовують у раді не перший рік, відтак запевнив, що її продовжать і у 2020-му.

До слова, під час сесійного засідання обранці розглянули ряд земельних питань і прийняли й по них відповідні рішення. Також вітали сьогодні хустську команду «Хуст-екстрім» із черговою перемогою у столичних змаганнях. До речі, спорт займе особливу нішу у 2020 році та на його розвиток буде спрямована посильна увага.

Прес-служба Хустської міської ради

 

Поділитися

Також може бути цікавим

Спроможне ОСББ з Проєктом «HOUSES»: законодавча основа
У п’ятницю, 21 лютого, у Хусті в приміщенні міської ради відбувся тренінг «Експлуатації житлових будівель в Україні з урахуванням норм українського законодавства» за участі Андрія Бурого зі Львова, юридичного консультанта ГО «Ресурсний центр для ОСББ»; Руслана Попітченка, консультанта Міжнародної фінансової корпорації в Закарпатській області; Любові Павлович, координатора ПРООН з досягнення цілей сталого розвиту в Закарпатській… ...
Сімейні форми виховання – підтримка дітей, які потребують допомоги
Питання  захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації  державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено,  що дитині для повного і гармонійного розвитку  необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Але, на жаль, є діти,  які не можуть  проживати з рідними батьками, на жаль, в інституційних закладах… ...
Співпраця з ринкоутворюючими підприємствами Хуста триває
У п’ятницю, 21 лютого, відбулась робоча зустріч директора Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Володимира Гуца з виконавчим директором товариства «Немецтек» Сергієм Болецею. Підприємство єдине представництво німецької корпорації Frytek в Україні, яка спеціалізується на виготовленні електрокомплектуючих для автомобільної промисловості покришок та аксесуарів для акумуляторів. З 1 вересня 2009 року ТзОВ «Немецтек» почало виробництво кабельної… ...
Стартує соціальний проєкт „Ти можеш усе! Можливості безмежні”
Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією „Прометеус” та Асоціацією „Інформаційні технології України” (далі – Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт „Ти можеш усе! Можливості безмежні” (далі – Проєкт). Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення… ...
У Хусті 13-15 березня відбудеться відкритий фестиваль-конкурс Стрілецької пісні «Красне поле»:
13 березня Заїзд, поселення учасників (протягом дня)   14 березня (Хустська міська школа мистецтв, м. Хуст, вул. Карпатської Січі. 47) Реєстрація учасників (9.00 – 10.00 год.) Урочисте відкриття, конкурсні прослуховування учасників (початок об 11.00 год.)   15 березня (Закарпатський обласний театр драми та комедії, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21) Заключний гала-концерт та нагородження переможців (початок о 14.00 год.)… ...
Засідання комісії з питань надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності
Переваги власного бізнесу можна описувати нескінченно довго, проте не у всіх бажаючих втілити в реальність підприємницькі ідеї вистачає коштів на відкриття своєї справи, а також на забезпечення його функціонування і розвитку. Держава зацікавлена в успішній роботі малого та середньому бізнесу, оскільки вони є одним з основних джерел наповнення скарбниці. Підприємці створюють робочі місця і сприяють… ...