Хустська міська рада

У Хусті прийняли бюджет на 2020 рік

Загалом на 8-му засіданні 9-ї сесії Хустської міської ради, яке відбулося сьогодні, 16 грудня, депутати розглянули близько 60-ти питань, одне з яких якраз і стосувалося бюджету міста на рік наступний.

На бюджетній сесії зареєструвалося 27 депутатів. Стартували вони із внесення змін до порядку денного, зокрема дещо змінили порядок питань, включили додаткові, а окремі –  відправили на доопрацювання. Опісля затвердили вже корегований порядок денний VIII засідання IX сесії Хустської міської ради VII скликання і приступили до розгляду винесених питань.

Традиційно у кінці року звітував міський голова. У його звіті йшлося про здійснення державної регуляторної політики Хустською міськрадою та її виконавчим комітетом у сфері господарської діяльності за 2019 рік. Обранці взяли до відома звіт Володимира Кащука, після чого внесли зміни до бюджету міста на поточний 2019 рік та ряду міських програм.

Далі затвердили Програму економічного і соціального розвитку міста Хуст на 2020 рік, яка є складовою частиною програми економічно-соціального розвитку Закарпаття. До слова, начальник управління економіки Степан Удут зазначив, що нею передбачено основні напрямки розвитку галузей економіки міста на прийдешній рік.

Крім того, затвердили низку програм, які стартують або ж матимуть продовження у році наступному. Серед них – затвердження Програми діяльності громадських організацій міста, які потребують соціального захисту на 2020 – 2022 рр.., внесення змін до міської Програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам ради на 2018 – 2020 роки, затвердження Програми благоустрою міста Хуста на 2020 – 2022 роки, Програми реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у Хусті на 2020 – 2022 рр.. Також йшлося про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті Хуст на 2020 рік, Програму фінансового забезпечення розвитку транскордонної співпраці виконавчого комітету Хустської міської ради на 2020 рік, внесення змін до Програми створення та накопичення міського матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення міста Хуст на 2016 – 2020 рр.. тощо. До слова, до окремих проєктів рішень вже у ході засідання внесли зміни. Зокрема що стосується Програми «Обдаровані діти», де збільшили фінансування до 50 тисяч гривень, та Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методамина території Хустської міської ради на 2020 рік, де також затвердили програму  вже зі зміненою сумою витрат на її реалізацію, відтак збільшено фінансування з 50 тисяч до ста. Власне, розглядаючи дану програму, депутатський корпус на чолі з головуючим надав слово й громадськості. Активістка Вікторія Курденко озвучила пропозиції небайдужих до проблеми безпритульних тварин, які стануть основою вже більш досконалої комплексної та доопрацьованої програми опісля. Однак рух задуму обранці таки дали. Заслухали цього сесійного дня вони й пропозиції ГО «Фойта» Анатолія Ільницького щодо розчистки призамкової території. Їх теж буде враховано при затвердженні відповідної програми чи то змін вже існуючої.

Так перейшли на сесії й до прийняття бюджету на 2020 рік. Визначили, що доходи міста у сумі 273 140 340 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету міста 259 681 400 та доходи спеціального фонду  – 13 458 940.

Бюджет – 2020 тривалих дискусій у залі не викликав. Відтак вкотре депутати продемонстрували злагоджену роботу. Тож, основний фінансовий документ міста на наступний рік прийнято! Власне, ним Володимир Кащук задоволений. Каже: як зазвичай спрямували свою роботу на головну ціль – вирішення нагальних питань стосовно життєдіяльності Хуста.

По закінченню сесії прокоментував його і журналістам:

«Коли приймали бюджет, то насамперед врахували найбільші потреби громади, звісно захищені статті та подальший розвиток інфраструктури міста тощо. Відтак у 2020-му році ми продовжимо активну роботу над реалізацією ряду проєктів, у тому числі потужних – серед них міський басейн, Хустський замок…»

За словами міського голови, саме продаж землі та окремого комунального майна склав чималу частку наповнення бюджету. Таку практику застосовують у раді не перший рік, відтак запевнив, що її продовжать і у 2020-му.

До слова, під час сесійного засідання обранці розглянули ряд земельних питань і прийняли й по них відповідні рішення. Також вітали сьогодні хустську команду «Хуст-екстрім» із черговою перемогою у столичних змаганнях. До речі, спорт займе особливу нішу у 2020 році та на його розвиток буде спрямована посильна увага.

Прес-служба Хустської міської ради

 

Опубліковано: 16.12.2019 5984 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Дитсадки Хуста відновили роботу після тривалої перерви
Завдяки позитивній статистиці захворювання на коронавірус і віднесення  Закарпаття до жовтої зони, що дозволяє відвідувати заклади дошкільної освіти, сьогодні, 6 серпня, після майже 6-тимісячної перерви дошкільні завлади м. Хуста відновили свою роботу. Відповідно до оперативної інформації із ЗДО, станом на 12 год. 06.08.2020 дитсадочки прийняли 124 малюків. Багато батьків приходили у дитсадочки поцікавитись особливостями роботи… ...
Хустська міська рада інформує
Про підсумки конкурсу по відбору виконавця земельних торгів, що відбувся 03.08.2020 року   Переможцем конкурсу по відбору виконавця земельних торгів  визнано – ТзОВ «Хуст-Земля Карпат». Код ЄДРПОУ 33423205, Україна, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38. ...
Протиепідемічні заходи, пов’язані із поширенням COVID-19
5 серпня відбулося чергове позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Хустського міського голови Володимира Кащука. Що розглядали члени комісії на порядку денному і які рішення прийняли? – можна дізнатися громадянам із Протоколу №17: ...
Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:
Хакатон для молоді, резиденції для музикантів та онлайн-курс для лікарів – можливості від ЄС   Програми від країн ЄС: Для молодих науковців, митців та кураторів. Стипендія від Goethe-Institut на піврічне стажування та проведення досліджень в Університеті мистецтв Касселя (Німеччина). Дедлайн – 7 вересня Для архітекторів. Стипендія на навчання в Німеччині. Дедлайн – 30 вересня Для… ...
Заходи з протидії поширення коронавірусу
Продовжуємо оприлюднювати для широкого загалу розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації:     РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 31 КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ     03 серпня 2020 року                                                   … ...
Хустська міська рада інформує:
За результатами конкурсу від 30.07.2020 суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м. Хуст за адресами: вул. Пачовського, 13, вул. Сливова, 3, вул. Пушкіна, 2 Д, визначено – ТзОВ «Хуст-Земля Карпат» код 33423205, юр. адреса м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 38. ...