У Хустську міську раду на екскурсію
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/11-150x150-1.jpg)
Літо – пора відпочинку, подорожей, оздоровлення, яскравих емоцій та незабутніх моментів. Саме тому діти так чекають на літні канікули. Адже тоді вони мають можливість відпочити, побувати в нових місцях, оздоровитись в літніх таборах.
В червні, в загальноосвітніх школах Хуста продовжується активна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, що перебуває в літніх оздоровчих таборах.
Сьогодні, 13 червня, для школярів дитячого відпочинкового табору «Ластівка», який діє при Хустській гімназії-інтернат, фахівцями відділу активної підтримки було проведено професіографічну екскурсію до Хустської міської ради.
Екскурсія розпочалась з табличок на вході до міської ради. Далі учні відвідали Центр надання адміністративних послуг, всі кабінети управлінь, відділів, служб. Найбільше зацікавили школярів сесійні зали де проходять засідання міської ради і її виконавчого комітету. Діти побачили приймальню і кабінет міського голови та його заступників. Учні ознайомились з функціями і завданнями органу місцевого самоврядування, почули за нові проекти, які будуть реалізовані в нашому містечку. Захід відвідало 22 учні.
Учасники екскурсії залишилися задоволені, що свідчить про те, що служба зайнятості займається потрібною справою.
Надзвичайно цікаву і пізнавальну екскурсію провів і відповів на всі питання – магістр державного управління, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимир Власюк.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/1-3-150x150-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/2-2-150x150-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/3-2-150x150-1.jpg)
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)