У Хусті перші керівники міста віддали шану ветеранам Другої світової війни
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/59736538_832516843779154_7750732140236505088_n-150x150-1.jpg)
та хвилиною мовчання пом’янули загиблих Героїв
З кожним роком їх – живих свідків трагічних подій воєнного лихоліття 1939-1945 років – стає все менше. Значно порідів і ряд орденоносців міста над Тисою – тих, для кого Друга світова війна є частиною біографії, хто зумів вистояти у ті страшні часи і сьогодні, поряд із сучасними воїнами-захисниками, які боронять східні кордони нашої держави, є прикладом мужності та наслідування для молодого покоління.
9 травня, у День Перемоги, традиційно у самісінькому серці Хуста, біля Монумента Слави, зібралися ветерани та учасники війни, керівництво міста, освітяни, представники різних організацій, небайдужі хустяни, щоб зі словами подяки, щирими побажаннями миру й довголіття звернутися до тих небагатьох орденоносців, які попри поважний вік і проблеми зі здоров`ям змогли прийти на мітинг.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів містяни вшанували захисників України в усі часи – тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах, на Донбасі, захищаючи територіальну цілісність країни.
Опісля ветеранів запросили на традиційну солдатську кашу і “ фронтових сто грамів ” за тих, хто не повернувся.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/60341706_832518423778996_7187955772213428224_n-150x150-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/59850985_832516817112490_6713158875786248192_n-150x150-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/59888059_832517377112434_4142065210426916864_n-150x150-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/60005920_832511447113027_2628403299480502272_n-150x150-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/60053712_832517570445748_6988446509725384704_n-150x150-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/59859596_832514613779377_6814945361568727040_n-150x150-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/59771175_832514640446041_7390539410946654208_n-150x150-1.jpg)
Богдана Клекнер
Опубліковано: 10.05.2019 4638 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)