У Хусті одинокі громадяни похилого віку отримали великодні паски
Напередодні Великодніх свят підопічні міського територіального центру соціального обслуговування для одиноких громадян похилого віку отримали паски та продуктові набори.
Для тих стареньких, які не можуть пересуватися самотужки, соціальні працівники принесли паски додому. Серед них і Валентина Мироненко, яка щиро дякує міській раді за надану допомогу.
– Я неймовірно рада, що ці люди допомогли мені організувати святковий Великдень, а головне, важливо, що турбота про нас – системна і кропітка робота, яку соціальні працівники проводять постійно,- додає Валентина Мироненко.
– Враховуючи скрутне матеріальне становище малозабезпечених краян, а це, перш за все, інваліди та одинокі люди літнього віку, ці пасхальні подарунки стали дуже вчасними і доречними. Та найголовніше це те, що ці люди відчують турботу і піклування, почують добре слово і щирі привітання, що, безперечно, додасть їм святкового настрою, – каже директор міського терцентру Анжела Соболь-Лавренко.
Також може бути цікавим





