Триває профорієнтаційна робота в школах Хуста
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/2-1-300x152-1.jpg)
Фахівці з профорієнтації служби зайнятості з року в рік удосконалюють та урізноманітнюють роботу з учнівською молоддю, адже спектр послуг постійно розширюється. Так, 10 грудня поточного року фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели зі старшокласниками Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 профорієнтаційні уроки «На порозі професійного вибору професії».
Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці в майбутньому, кар′єрний зріст. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів. Випускники при виборі професії дуже часто допускають помилки: поділяють професії на “престижні” й “непрестижні”; ототожнюють навчальний предмет з професією; переносять ставлення до людини – представника професії на саму професію; обирають професію під чиїмсь впливом; мають застарілі уявлення про характер праці у сфері матеріального виробництва.
Власне, учасники заходів ознайомлені зі станом ринку праці нашого регіону з використанням ˮБарометру професійˮ, професіями майбутнього, поняттями професіограми та психограми, онлайн – сервісами та комп´ютерним психодіагностичними методиками служби зайнятості. Крім цього, вони отримали консультації, як пройти онлайн-тестування «Моя професія – консультаційна мережа», чи запланувати професійну консультацію фахівця з профорієнтації, скориставшись електронною чергою на порталі Державної служби зайнятості через рубрику «Електронні послуги».
Загалом у заходах взяло участь близько 100 учнів.
Хустська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)