Традиційна церемонія вшанування пам’яті Небесної Сотні відбулася у День Гідності і Свободи (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DSC_0785-300x200.jpg)
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Так, сьогодні у Хусті у міському центральному парку імені «Героїв Майдану» поблизу пам’ятника Небесній Сотні відбулася традиційна церемонія покладання квітів за участі перших керівників Хустського краю. До слова, останні роки, спочатку через карантинні обмеження, наразі ж через війну, захід проводять у закритому форматі, тому й кількість учасників вкотре була обмеженою.
Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє, вийшов на Майдан відстоювати своє право на Євроінтеграцію і довів, що спроможний на захист своєї свободи. Кожного дня, щогодини Україна завдяки героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Відтак Героїв Майдану і Воїнів-Захисників України, які загинули за волю і кращу долю України, представники влади згадали хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Янголу-Революціонеру.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 21.11.2022 1080 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)