Свято Водохреща – третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/image-1-300x169.png)
Христос хрещається!
Сьогодні, 19 січня, відзначаємо свято Водохреща (Богоявлення або Йордан) – третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу.
Цього дня християни традиційно, вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської святої води. Також вже за доброю традицією у Хустській громаді традиційно священики всіх конфесій проводять спільне водосвяття у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою.
Тому хочу від себе особисто, від усієї міської ради привітати кожного жителя громади, всім побажати міцного здоров’я. Нехай цілюща йорданська вода змиє зневіру і різні болячки, хай додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ. Нехай зцілить наші тіла і наші душі. Нехай це свято змиє всю нечисть і зло, які заважають вільному розвитку нашого народу.
Переконаний, що у такі дні вся громада відчуває себе великою єдиною родиною, яка відчуває піднесення і радість. Тож нехай так буде й надалі – у всі дні року.
Міський голова Володимир КАЩУК
Опубліковано: 19.01.2021 2603 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)