Святкова атмосфера у раді, а створили її учні угорської школи
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_0500-300x200-1.jpg)
Учні Хустської ЗОШ І – ІІ ст. з угорською мовою навчання завітали у Хустську міську раду, аби сповістити про радість народження Христа. Кажуть, що така акція у них традиційна і вони навідуються до різних установ, організацій та підприємств.
24 грудня за Григоріанським календарем Святвечір, який передує католицькому Різдву 25 грудня. Напередодні учні Хустської ЗОШ І – ІІ ст. з угорською мовою навчання традиційно завітали до ряду установ, організацій та підприємств, у тому числі й Хустської міської ради. Діти потішили своїми виступами міського голову, його заступників, секретаря, депутатів та колектив ради. Натомість їм вручили солодкі подарунки.
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC_0543-1024x683-1.jpg)
Прес-служба Хустської міської ради
Опубліковано: 24.12.2019 3169 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)