Спортсмени Хустщини відзначили професійне свято
У суботу, 12 вересня, на міському стадіоні «Карпати» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Стартувало святкове дійство парадом спортивних команд міської та районної дитячих юнацько-спортивних шкіл.
Юних спортсменів та їх наставників вітали перші керівники міста та району. Міський голова Володимир Кащук, наголосив на важливій ролі спорту у житті кожної людини. Окрім того додав: «На теренах міста завжди підтримуються талановиті спортсмени, розвивається та пропагується спорт. За підтримки органів влади та завдяки копіткій і наполегливій праці тренерів спортсмени міста над Тисою гідно представляють своє місто на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Так й надалі тримати», – наголосив Володимир Кащук. Відтак кращим спортсменам, тренерам, вчителям фізичної культури міський голова вручив відзнаки та оголосив подяки.
Далі спортсмени працювали в секціях, провели товариські зустрічі у різних видах спорту, змагаючись за звання бути кращим.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/15-1-300x225-1.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/viys-kove-taboruvannia-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo-output-176x300.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/432423592_719805563657330_1864926614831801025_n-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/ujhu1EXP-300x219.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img1345732101-1-300x169.jpg)