Співпраця з польськими партнерами триває
27 листопада у польському місті Лєско відбулася конференція учасників-партнерів міжнародного польсько – українського проекту «Розвиток партнерської співпраці для покращення транскордонної інфраструктури водопостачання в місцевості Глінне та Янковце в Польщі та місцевості Хуст в Україні», що реалізовується у рамках Програми Транскордонного Співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».
Міста-партнери провели презентації, обмінялися досвідом у сфері залучення інвестицій та експлуатації систем водопостачання та водовідведення. У ході зустрічі з польськими партнерами – бурмістром міста та гміни Лєско Барбарою Янкевич, міський голова Володимир Кащук наголосив: «Хуст надзвичайно зацікавлений в реалізації спільного проекту, адже проблем у сфері комунального господарства вистачає, а особливо, що стосується зношеності міської водопровідної мережі. За рахунок коштів Євросоюзу інфраструктуру водопостачання у Хусті все таки вдасться покращити. В межах грантового проекту з містом – побратимом Лєско проведемо реконструкцію водогону на десяти міських вулицях, що дозволить, припинити, хоч і частково, втрати води через пориви та зменшити споживання електроенергії при транспортуванні води мережею».
Після офіційної частини, делегації відвідали місце будівництва очисної станції, що зводять польські партнери у рамках реалізації проекту.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)