Сотню питань розглянули міські депутати на черговому сесійному засіданні ради (ФОТО)
ІV засідання ІV сесії Хустської міської ради VІІІ скликання відбулося сьогодні, 11 серпня, на порядок денний якої винесена сотня питань. Серед них – традиційно бюджетні, рішення, пов’язані з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності, та “різне”. Майже по всіх прийняті одноголосні рішення.
Насамперед звітувала Марина Глеба, начальниця фінуправління про виконання бюджету Хустської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року. Її звіт депутатським корпусом взято до відома та затверджено. Опісля – внесено зміни до ряду програм:
Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Хустської міської територіальної громади на 2023 рік;
Програми фінансової підтримки діяльності Хустської районної військової адміністрації на 2023 рік;
Програми підтримки соціально-незахищених верств населення Хустської міської територіальної громади на 2023-2025 роки;
Міської Програми «Питна Вода України» на 2022-2024 роки Хустської міської територіальної громади;
Програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам Хустської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки;
Програми благоустрою території Хустської міської територіальної громади на 2023-2025 роки;
Програми реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Хустської міської територіальної громади на 2023-2025 роки;
Програми охорони навколишнього природного середовища Хустської міської територіальної громади на 2023-2025 роки;
Програми розвитку фізичної культури і спорту у Хустській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки»;
Програми підтримки обдарованої молоді Хустської міської територіальної громади на 2023-2024 роки;
Програми економічного і соціального розвитку Хустської міської територіальної громади на 2023 рік тощо.
До слова, окремі програми й ухвалено. Зокрема у ході сесії обранці затвердили Програму фінансової підтримки діяльності управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації на 2023 рік; Програму інформатизації “Цифрова Хустська МТГ на 2023 – 2025 рр..”; Програму підвищення ефективності діяльності Територіального управління БЕБ у Закарпатській області на 2023 – 2024 роки.
Насамкінець розгляду бюджетних питань мова йшла про внесення змін до головного фінансового документу громади на рік поточний.
****
Серед рішень, що пов’язані з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності, були: затвердження звітів про експертну грошову оцінку та продаж у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Хуст; надання дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок в м. Хуст; визначення переліку вільних земельних ділянок, призначених для продажу права власності на земельних торгах у формі аукціону; затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди; затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється за межами/в межах населеного пункту на території Хустської міської ради; затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), інвентаризації земель комунальної власності Хустської міської ради, встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту тощо; припинення права постійного користування земельною ділянкою; надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення окремої земельної ділянки в м. Хуст з метою передачі в постійне користування міській релігійній Греко-Католицькій громаді «ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО»; надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) зі зміною координат та конфігурації, без зміни площі в м. Хуст; надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність під закладами освіти тощо.
По земельних та майнових питаннях інформувала Вікторія Гелеван, начальниця управління з питань майна комунальної власності.
***
У “Різному” насамперед йшлося про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей виконавчого комітету Хустської міської ради, а після про реорганізацію КНП «Лікувально-діагностичний центр» Хустської міської ради шляхом приєднання до КНП «Хустська центральна лікарня імені Віцинського Остапа Петровича» Хустської міської ради. Стосовно останнього, то цим рішенням встановлено, що комунальне некомерційне підприємство «Хустська центральна лікарня імені Віцинського Остапа Петровича» Хустської міської ради є правонаступником майнових прав та обов’язків реорганізованого комунального некомерційного підприємства «Лікувально – діагностичний центр» Хустської міської ради, з моменту внесення реєстраційних змін щодо припинення комунального некомерційного підприємства «Лікувально – діагностичний центр» Хустської міської ради. Також встановлено строк для заявлення кредиторами своїх вимог – два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи – комунального некомерційного підприємства «Лікувально – діагностичний центр» Хустської міської ради. Та створено комісію з реорганізації юридичної особи – комунального некомерційного підприємства «Лікувально – діагностичний центр» Хустської міської ради у відповіному складі (згідно з додатком 1 до цього рішення) тощо.
Далі обранці обговорили питання, що стосується затвердження меморандуму про співпрацю та партнерство між БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОСМІШКА ЮА» та Управлінням освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради. Відтак погодили його текст та уповноважили начальника управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради Олесю Калинич на підписання. До слова, цей Меморандум про співпрацю і партнерство покликаний стати основоположним документом про співробітництво в галузі всебічної гуманітарної допомоги в Україні за підтримки донорів і визначити сфери, що становлять взаємні інтереси та способи роботи. Слід відмітити, що це був далеко не єдиний меморандум, який передбачав взаємну роботу у тій чи іншій сфері. Під час сесії таких угод про партнерство затверджено три, у їх числі і міжнародна – із мерією Аккрінгтон (Велика Британія).
Затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ, майданів, набережних в м. Хуст та населених пунктів Хустської територіальної громади продовжило роботу сесії. Так, у Кірешах перейменовано 13 вулиць.
Опісля надали дозвіл на розробку детального плану території з метою визначення планувальної організації просторової композиції і параметрів забудови земельних ділянок в с. Рокосово ур. «Цирківне», Хустського району Закарпатської області; та на розробку детального плану території з метою визначення планувальної організації просторової композиції і параметрів забудови земельних ділянок у Липчі та Хусті.
Насамкінець затверджено старосту Рокосівського старостинського округу Хустської територіальної громади, ним став – Іван Білецький, а також надано матеріальну допомогу захисникам та їх родинам.
До слова, ряди депутатів поповнив Юрій Гангур у ході засідання.
Усі ухвалені рішення будуть оприлюднені на сайті ради згодом.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 11.08.2023 1182 Переглядів