Служба зайнятості Хустщини надає послуги з релокації підприємств зі сходу України
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/9bfa090f10eb4341f1a9a9eec80f0a4d-300x199.jpeg)
Про необхідність релокації працюючого бізнесу у більш безпечні регіони в Уряді почали говорити майже одразу після початку війни, а згодом розпочалася реалізація цього задуму. Переміщення бізнесу на безпечні території допоможе Україні зберегти виробництво, робочі місця та пом’якшити падіння ВВП у нашій державі.
Так, учора, 23 червня, директором Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ Володимиром Гуцом за участі головного державного інспектора праці Сергія Гриценка проведено робочу зустріч з керівником товариства «СМ-ТЕК» Олександром Млинарським, виробництво якого було частково релоковано з Сум та спеціалізується на виробництві комп’ютерів і периферійного устаткування.
Під час зустрічі роботодавець повідомив, що на даний час перевезено частину обладнання в орендовані приміщення одного з товариств міста та переселено обслуговуючий персонал. Також при необхідності будуть навчати та залучати до роботи й місцевих мешканців. Натомість директор Хустської філії Володимир Гуц зауважив, що у рамках проєкту релокації працівники служби зайнятості надають представникам релокованих виробництв увесь необхідний консультаційний супровід із спектра питань, що знаходяться в компетенції служби зайнятості: від підбору персоналу з наступним навчанням на робочих місцях до питань компенсації витрат на заробітну плату при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб.
Хустська міськрайонна філія
Закарпатського ОЦЗ
Опубліковано: 24.06.2022 1059 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)