Що робити, якщо некоректно передали показники лічильника: пояснюють у Закарпатгазі
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/6138cff9b57c0-300x212.jpg)
Якщо споживач передав помилкові показники лічильника газу, які відрізняються від фактичних, хвилюватися немає причин, адже все можна виправити. Як це зробити, пояснили в пресслужбі «Закарпатгазу».
Один з варіантів – повторно подати показники в чат-боті Viber 7104ua, прикріпивши фото лічильника. Додати знімок приладу обліку можна з галереї смартфону. Важливо: зображення має бути чітким і споживач має впевнитися, що файл завантажився.
Ще один спосіб – відвідати Клієнтський простір або зателефонувати до контакт-центру на номер 067-01-03-104 і залишити заявку на візит контролера для звірки показників.
У пресслужбі АТ «Закарпатгаз» нагадують: саме час передавати показники лічильника. Споживачі повинні це робити на початку кожного місяця до 5 числа включно. Щоб процес передачі був максимально швидким та зручним, газовики радять користуватися «Особистим кабінетом». Цей сервіс дозволяє завантажити квитанцію, отримати інформацію, яка зафіксована у картці споживача, контролювати обсяги споживання та дистанційно передати показники лічильника газу, перевірити поточний баланс, бачити всю історію розрахунків в одному місці, звірити історію платежів та здійснити оплату за розподіл газу в режимі онлайн. До одного акаунту можна приєднати до 25 особових рахунків.
Окрім Особистого кабінету, показники газу можна передавати через інші дистанційні онлайн-сервіси: Viber-бот 104.ua, Telegram-месенджер 7104, СМС-повідомлення на номер 7104, контакт-центр за номерами 0312-48-83-04 або 067-01-03-104, адресу електронної пошти contact@zk.104.ua.
Пресслужба АТ «Закарпатгаз»
Опубліковано: 02.03.2023 913 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453034880_501228182560420_7342423785487995325_n-300x169.jpg)