ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ!
Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста України.
У полі зору преси, радіо та телебачення – багатогранне життя народу у всіх його вимірах, ознаках, тенденціях. Завдяки вашій праці наші краяни мають можливість постійно відчувати пульс країни, області, району, найвіддаленіших пунктів краю.
Діяльність засобів масової інформації має винятково важливе значення у формуванні громадської думки. Кожне написане і мовлене слово несе у собі потужний заряд енергії – емоційної, духовної, творчої. Ви відтворюєте для майбутнього наш часу всіх його позитивних виявах, труднощах і суперечностях. Це покладає на вас велику відповідальність перед читачами, слухачами, глядачами.
З нагоди професійного свята бажаю вам, шановні журналісти, міцного здоров’я, невичерпної наснаги, натхнення, нових здобутків на творчій ниві.
Хустський міський голова В.Кащук.
Опубліковано: 06.06.2013 3694 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)