Шановні захисники України!
14 жовтня, на Покрови Пресвятої Богородиці, ми вперше відзначаємо День захисника України. Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.
Всі ті, хто носить почесне звання захисника України уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні військову службу на Сході нашої країни.
Прийміть в цей день вітання з Днем захисника України та побажання міцного здоров’я, щастя і мирного неба над нашою Вітчизною.
Міський голова Володимир Кащук.
Опубліковано: 14.10.2015 2509 Переглядів