Шановні служителі закону!
Восьмого жовтня юристи України, а з ними і представники юридичної спільноти міста відзначають – День юриста. Це свято, що об‘єднало усіх, хто присвятив своє життя служінню Закону – адвокатів та нотаріусів, суддів та державних виконавців, прокурорів, представників правової науки та законотворчості. Це свято тих, чиє життя присвячене високому покликанню – служити людині, захищати її права і свободи, честь і гідність.
Від імені виконавчого комітету Хустської міської ради, депутатського корпусу і від себе особисто щиро вітаю вас із Днем юриста. Бажаю усім представникам цієї професії щоб їхні зусилля на цій стезі завжди супроводжували натхнення й вдячність людей. Професійних успіхів вам і гідних перемог на шляху захисту верховенства права у державі.
З повагою, Хустський міський голова Володимир Кащук,
Заслужений юрист України.
Опубліковано: 08.10.2013 3549 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)