Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!
Сердечно вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!
День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною Незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню нашого міста, зміцненню авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!
Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 07.12.2011 2088 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)