Шановні працівники комунальної галузі!
Шановні працівники комунальної галузі!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Ваша праця починається в той час, коли більшість городян ще не прокинулась, і завершуєте її, коли вже настає час сну. Завдяки вашим старанням ми маємо у домівках тепло, воду, світло. Своєю нелегкою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я.
Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку району, міста та всієї країни.
Щиро дякую вам за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя хустян!
У День професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!
З повагою,
Міський голова В.Кащук
Опубліковано: 16.03.2012 3949 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)