Шановні підприємці!
Управління економіки міської ради інформує Вас що 17 травня 2012 року відбудеться Всеукраїнський з’їзд малого та середнього бізнесу, який організовує Всеукраїнська Коаліція малого та середнього бізнесу.
Мета з’їзду – визначення спільного бачення майбутньої України, в якій малий та середній бізнес будуть успішно розвиватись, в якій буде створено середній клас.
Для участі у з’їзді формуються делегації з усіх областей України за участі підприємців, представників громадських об’єднань та науковців.
З’їзд відбудеться в приміщенні ДП “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2.
Координатором у формуванні делегації від області є Голова Спілки підприємців Закарпаття Греньо Михайло Михайлович.
Пропозиції щодо участі представників у з’їзді надати Голові Спілки підприємців Закарпаття Греньо М.М. до 14 травня 2012 року на електронну адресу (e-mail:krokus.zpch@ukrpost.ua) та за телефоном: 050-372-22-78.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)