Шановні освітяни міста, дорогі ветерани педагогічної праці!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!
Якісна освіта сьогодні є пріоритетом державної політики, стратегічною основою розвитку особистості, а відтак – і суспільства, нації, держави. І безперечно, що її рівень залежить від учителя. Приємно відзначити, що освітня галузь Хуста щороку посідає високі позиції. Упродовж останніх років спільними зусиллями вдалося удосконалити мережу дошкільних закладів, покращити матеріально-технічну базу у школах міста, здобути впевнені перемоги на всеукраїнських предметних олімпіадах, міжнародних конкурсах та спартакіадах. І все це завдяки наполегливій праці, творчому неспокою, багатогранному таланту та небайдужості наших педагогів. Схиляю голову перед вашою жертовністю і бажаю нових звершень у нелегкій, але почесній праці.
Зичу кожному з вас міцного здоров’я, щастя, невичерпної наснаги та благополуччя.
Міський голова Володимир Кащук.
Опубліковано: 04.10.2014 2889 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)