Шановні освітяни!
Щиро вітаю вас з професійним святом! Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, вихователям, викладачам, зусиллями яких твориться майбутнє нашої держави.
Бажаю вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
З повагою, міський голова В.Кащук.
Опубліковано: 05.10.2012 1550 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img1345732101-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)