Шановні краяни!
У цю неділю християни відзначатимуть свято Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів.
Свято Трійці є торжеством віри в Бога, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда завжди перемагає. Символізує оновлення світу, розквіт природи і життєвих сил, бажання до творення добра на рідній землі, яка купається в теплі літа.
В цей день людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, добрішим і світлішим.
Дорогі хустяни! Бажаю Вам зустріти Святу Трійцю у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. Нехай у Ваші родини з пишною зеленню прийде радість, спокій та Божа благодать. Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Хай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, дарує мир, добро та щастя на нашу землю.
Хустський міський голова Володимир Кащук.
Опубліковано: 01.06.2012 2411 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452142640_496981322985106_986522662494273337_n-1-300x171.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1626712178_60f5a872b2491-300x184.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451581861_496916836324888_827683365815998922_n-1-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/forum-foto-300x300.jpg)