Шановні хустяни!
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/image-300x168.png)
Прийміть вітання з нагоди Дня пам’яті Святих Апостолів Петра і Павла! Святі широко шануються з давніх часів, адже обидва прийняли мученицьку смерть за віру — з різницею в один рік.
Нині усі досягнення, якими багатий Хуст, починаються теж з віри, в тому числі й віри у процвітання та розвиток, а складаються таки з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Тож, це свято об’єднує усіх, кому він дорогий, і тих, хто створює його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці та безмежній вірі місто живе.
Дорога громадо! Бажаю вам у цей святковий день міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті. Хуст пишається тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Низький уклін і велика шана вам за самовідданість!
Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному місту. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед хустян. А святі апостоли нехай бережуть від злого впливу та допомагають й надалі зміцнюватися у вірі. Зі святом!
З повагою Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 12.07.2020 672 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)