Різдво Пресвятої Богородиці: Вітання міського голови
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/image-1-300x169.png)
Богородиця, Богоматір, мати діва Марія, матір Ісуса Христа… Вона вважається “молитвеницею”, заступницею за жінок перед Богом. 21 вересня православні та греко-католики відзначають Різдво Пресвятої Богородиці на честь народження Діви Марії. У цей великий день, на рубежі Старого й Нового Завіту народилася Преблагословенна Діва Марія, яку Господь закликав послужити великій таємниці земного втілення Бога – стати Матір’ю Спасителя світу, Господа нашого Ісуса Христа.
Тож в цей славний день щиро бажаю всім жителям Хуста та Хустського району такої віри і наполегливості, які були притаманні батькам Богородиці, щоби за наші молитви, старання, відношення до ближніх наша країна була обдарована радістю, миром, процвітанням та достатком. Від щирого серця вітаю з цим прекрасним святом – Днем Різдва Пресвятої Богородиці! Бажаю спокою в душі, сімейної гармонії, безмежного кохання, миру, щастя, міцного здоров’я! Нехай Пресвята Богородиця береже вас і близьких!
Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 21.09.2020 2377 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)