Прийомний день у міського голови (ФОТО)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC_0167-300x200.jpg)
У перший вівторок місяця міський голова Володимир Кащук провів прийом громадян за графіком. Так, сьогодні, 3 серпня, кілька десятків місцевих з наболілим навідалися у міську раду. Власне, ними порушувалися в основному питання соціальні, земельні та особисті, переважну більшість з яких вдалося задовольнити.
Самовільне будівництво, аварійний дах, відсутність дороги, сусідські війни, життєві негаразди – неповний перелік проблем, які нині турбують громаду. Аби пришвидшити процес їх вирішення, люди звертаються до влади особисто. Варто зауважити, що необхідність надання матеріальної допомоги все актуальна.
У підсумку під час прийому усі, без винятку, отримали кваліфіковані відповіді на всі порушені питання, а відтак роз’яснення та рекомендації з тих, що потребували негайного втручання влади. Так, Володимир Кащук дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів міськвиконкому їх опрацювати та в межах чинного законодавства всіляко сприяти у вирішенні.
Пресслужба Хустської міської ради
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)