Привітання міського голови випускникам загальноосвітніх навчальних закладів.
Дорогі випускники!
Ось і для вас настало колись довгоочікуване, а тепер з легким смутком, свято Випускного Балу. Сьогодні для вас, закінчується шкільна пора. Незабаром розпочнеться доросле життя з новими можливостями і перспективами, в якій ви будете самостійно приймати відповідальні рішення, що стосуються власної долі і долі рідного краю та всієї країни.
Вірте в свої сили, якомога вдаліше зробіть свій професійний вибір, прагніть більшого і досягайте поставленої мети. Переконаний, що кожному з вас під силу досягти нові вершини, побудувати успішне власне життя.
Ваші вчителі щиро намагалися дати вам знання і підготувати до дорослого життя. Пам’ятайте і поважайте їх. Попереду найскладніше – вчитися жити, і найприємніше – бути щасливим. Саме цього вам і бажаю: щасливої долі, міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та вагомих здобутків.
Хустський міський голова Володимир Кащук.
Опубліковано: 01.06.2013 2795 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)