Привітання міського голови з нагоди Дня працівника соціальної сфери
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/04-Den-pratsivnyka-sotsialnoyi-sfery-Ukrayiny-665x365-300x165-1.jpg)
Шановні хустяни, працівники соціальної сфери!
Щиро вітаю вас з професійним святом, яке ви відзначаєте щорічно у першу неділю листопада.
Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення і насамперед — пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.
Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.
Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, порозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!
Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 01.11.2019 6046 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)