Привітання міського голови з Міжнародним днем студента
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/17-lystopada-25-sichnya-mizhnarodnyj-den-studenta-300x153.jpg)
Дорогі юнаки та дівчата!
Від усього серця вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студентів!
Безмежна віра у свої сили, справжнє братерство, невичерпна енергія – ось що об’єднує сьогодні студентську молодь. Бути студентом – престижно та відповідально. У цей час закладаються основи майбутнього, збуваються мрії й надії, а попереду ще ціле життя, повне великих задумів та високих досягнень.
Сучасному молодому поколінню випало жити в непростий період, коли наша держава пробуджується та міцніє. І саме вам належить стати опорою на шляху розвитку й процвітання України. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі в суспільних перетвореннях великою мірою залежить, яким буде наше майбутнє.
Крім того, ще одним випробуванням долі стала й пандемія, яка охопила не лишень нашу країну, неочікувано увірвавшись нині майже у кожну третю родину. І повністю згідний, що навчатися у таких умовах непросто, іноді вкрай важко, однак щиро вірю, що ви вистоєте і з усіма труднощами справитесь на відмінно.
Також сподіваюся, що ви цілком виправдаєте наші надії та станете гідною зміною своїм батькам. І якої б професії ви не навчались, я переконаний: незабаром ваш досвід і професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.
Бажаю вам любові, радості, щастя та миру. Нехай здійснюються всі ваші найзаповітніші мрії! Успіхів вам у всіх справах та починаннях, віри у себе та впевненості в завтрашньому дні!
З найкращими побажаннями Володимир Кащук, міський голова
Опубліковано: 17.11.2020 2371 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)