Привітання міського голови з Днем Української Державності:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/Den-_Ukrains-koi_Derzhavnosti-300x105.jpg)
Шановні жителі теритріальної громади,
прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності!
Символічно, що зародження української державності ми відзначаємо в День хрещення Київської Русі-України. Адже історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира.
Українці більше ніколи і нікому не подарують своєї української державності, яка означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом і зі своїми героями.
Сьогодні за державність ідуть у бій. За волю і незалежність віддають життя славні українські воїни.
І хоча нині для всіх нас тривають нелегкі часи − Україна впевнено йде до Перемоги над ворогом, що бажає позбавити нас історії, культури, самобутності.
Тож нехай цей величний для країни день дасть надію, сил та наснаги задля єдиної жаданої мети – миру в нашій державі.
Зичу всім здоров’я, впевненості у власних силах, мудрості та перемоги. Хай буде успіх у справах та починаннях заради відбудови України і процвітання Хустської громади!
З Днем Хрещення Київської Русі-України!
З Днем Української Державності!
Слава Україні!
З повагою – міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 28.07.2023 1157 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)