Привітання міського голови з Днем працівників суду
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/1607964583-7662-300x222.jpg)
Шановні працівники суду,
щиро вітаю вас із професійним святом!
Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє у розвиткові України як демократичної та правової держави. Тож саме від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.
Прийміть, шановні працівники судів, побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла.
Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Ми віримо у вашу неупередженість та чесність!
Нових вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону, утвердження незалежності та демократизму на теренах нашої молодої Української держави.
Володимир КАЩУК, міський голова
Опубліковано: 15.12.2020 2241 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)