Привітання міського голови з Днем працівників прокуратури України
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/300x169.jpg)
З огляду на роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу формування України як правової держави, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято – День працівників прокуратури – 1 грудня.
Шановні працівники прокуратури!
З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!
Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.
Територіальна громада нашого міста та й усе українське суспільство розраховують на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.
Переконаний, що працівники прокурорського корпусу краю й надалі чесно, послідовно і відповідально відстоюватимуть права та свободи співгромадян, сприятимуть зміцненню правопорядку на нашій території. А своєю ефективною діяльністю, знаннями, досвідом утверджують на крайових теренах гуманістичне суспільство з високою правовою культурою.
Зичу вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя.
Миру, добра та злагоди вашим родинам!
З повагою Хустський міський голова Володимир Кащук
Опубліковано: 29.11.2019 6269 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)