Привітання міського голови з Днем податківця України
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/d2833d9325b04cd0282f330c1750c2a9-300x150.jpg)
Шановні працівники податкової служби!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України. Це свято запроваджене торік з ініціативи Президента України з метою відзначення ролі працівників податкової служби у реалізації державної податкової політики.
Насправді, ваша діяльність багато в чому визначає соціально-економічну стабільність міста, позаяк, одне з головних і важливих завдань вашої професійної діяльності – це поповнення бюджету. Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень в міську територіальну громаду, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури. Ви забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства, зміцнення фінансової дисципліни.
Сьогодні Хустщина, незважаючи на непросту ситуацію в країні, зберігає позитивну динаміку податкових надходжень. Високо ціную сумлінне ставлення хустських податківців до своїх обов’язків, роботу із забезпечення стійкого зростання надходжень податкових платежів і зборів, підвищення податкової грамотності населення.
Переконаний, що ви і надалі успішно будете виконувати покладені на податкову службу завдання і самовіддано працювати задля розвитку Хустської ТГ, Закарпаття та України.
Бажаю вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку.
З повагою Володимир КАЩУК,
міський голова
Опубліковано: 02.07.2021 1582 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)