Привітання міського голови з Днем підприємця:
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/unnamed-4-300x150.png)
Шановні підприємці!
Щиро вітаю вас з професійним святом. У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, своєю невтомною працею активно сприяти поступовому розвитку нашої держави.
Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до міської скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.
Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за допомогу у скрутні часи, наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку громади й покращенню її добробуту.
Хочу побажати вам невпинного руху вперед, добра й благополуччя вам і вашим родинам, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє, на благо України! Нехай вам щастить!
З повагою
міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 05.09.2021 1312 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)