Привітання міського голови з Днем енергетика
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/unnamed-21-300x169.jpg)
Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.
Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.
Енергетики — представники найсвітлішої професії. І якщо ми в побуті не можемо уявити собі життя без електрики і тепла, то що вже говорити про заводи, малі та великі підприємства! Вони без енергетиків і взагалі як без рук.
У День енергетика вітання приймають усі, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Нехай будь-яка проблема в їх роботі легко усувається, а всі системи та механізми працюють безперебійно.
Шановні енергетики!
Щиро вітаю вас з професійним святом!
Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери та комфорт в оселях місцевих жителів. З повною віддачею ви виконуєте свою професійну справу, вкладаючи в неї свої знання, вміння, які передали вам наставники – досвідчені фахівці.
Вітання й ветеранам виробництва, які присвятили цій сфері діяльності більшу частину свого життя. Не маючи в арсеналі сучасних технологій, своїм розумом і руками вони забезпечували життєдіяльність міста. Здоров’я, молодості й енергійності вам ще на довгі роки.
А молодим енергетикам бажаю постійного професійного зростання, морального задоволення від причетності до великої і важливої справи.
Бажаю всім впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів на професійній ниві. Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла.
А прийдешні новорічні та різдвяні свята нехай принесуть масу позитивних та яскравих емоцій.
З повагою міський голова
Володимир КАЩУК
Опубліковано: 22.12.2020 3810 Переглядів
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)