Привітання Хустського міського голови з Успінням Пресвятої Богородиці
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/image-300x169.jpg)
Дорогі хустяни!
Сьогодні, 28 серпня, ми святкуємо одне з найбільших свят церковного року – свято Успіння Пресвятої Богородиці! І хоча це свято про сумну подію, однак Церква радіє, бо Пресвята Богородиця перейшла із земного життя до вічної слави Свого Сина і в її особі ми одержали на небесах могутню Покровительку та Заступницю.
Тож, вітаю всіх вас зі святом! Бажаю вселенського миру, душевного спокою і рівноваги, життєвої досконалості і задоволення!
Нехай у житті кожного з вас станеться несподіване і радісне диво, від щирого серця хочу побажати цінувати своє життя і бути вдячним Богові за все хороше, що він дає, дорожити кожним світлим моментом щастя і до кінця вірити в свої сили, з кожним днем отримувати добру звістку, ніколи не втрачати почуття справжньої любові.
З повагою Володимир Кащук, міський голова
Опубліковано: 28.08.2020 2072 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0ffb16f8-7351-4201-96e2-5ce0ed77b930-scaled-e1704461595642-300x158.jpeg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/d7jqqn-c1200x630x50px50p-up-84a28796d7ca845e02a764abcea5d7be-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/61c2c451dc601889571474-300x141.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumbnail-s-201612191258002321-300x158.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/150035-300x158.jpg)