Проект ЄС/ПРООН – у дії
В активній фазі знаходиться реалізація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» (МРГ), що фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується ПРООН, і спрямований на проведення капітального ремонту та підвищення енергоефективності багатоквартирних житлових будинків, раціонального використання ресурсів, впровадження інноваційних технологій у об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків.
22 липня цього року місто Хуст відвідала інженер даного проекту Лариса Батченко, яка провела зустріч з головами правлінь ОСББ, відвідала будинки ОСББ, надала зауваження, пропозиції та рекомендації щодо реалізації мікропроектів, поданих об’єднаннями для отримання грантової підтримки.
Також може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)