Про відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0110-1024x683-1-300x200.jpg)
Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА від 30.04.2020 року №237 “Про відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, з метою належного вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у Хусті буде проведено урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку, присвяченому перемозі над нацизмом у Другій світовій війні, за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування.
Відтак 8 травня о 9.00 год. за к.ч. керівники міста та району покладуть квіти до Монументу Слави.
Пресслужба Хустської міської ради
Опубліковано: 06.05.2020 859 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)