Привітання міського голови з нагоди відкриття V Міжнародного пленеру « ХустАрт-2011»
27 вересня 2011 року вп’яте в нашому місті відкриється художній пленер «ХустАРТ». Відрадно, що коло його учасників розширюється з кожним роком – як із числа українських митців, так і з інших країн.
Цього року крім учасників зі Словаччини, Польщі, Молдови, Білорусії, Латвії, Швеції, Південної Кореї, що традиційно приймали участь у наших пленерах, виявили бажання приїхати до нас і митці з Угорщини, Німеччини, Фінляндії, Боснії та Герцеговини. Це, безперечно, лише підвищує престиж пленеру.
Звичайно, найважливіше у проведенні наших пленерів – це творчі здобутки, виражені у художніх полотнах, скульптурі, які залишаються у нас, і з кожним роком поповнюють картинний та скульптурний фонд галереї. З цими мистецькими надбаннями і новими художніми проектами гості та мешканці нашого міста в подальшому матимуть можливість ознайомлюватися в Хустській картинній галереї, яка за останні роки набула нового сучасного вигляду.
Думаю, що та дружня атмосфера, що пануватиме під час роботи пленеру в Хусті, сприятиме новому імпульсу для розвитку мистецтва, збагачуватиме світобачення його шанувальників, створюватиме нові контакти між митцями різних європейських країн.
Тож, вітаю всіх гостей та учасників П’ятого Міжнародного пленеру «ХустАрт-2011»! Бажаю творчих успіхів всім митцям, а всіх хустян вітаю з черговим святом мистецтва у нашому місті.
Міський голова Кащук В. П.
Опубліковано: 23.09.2011 4036 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/6692cc3da7bef__20240712132916-300x169.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)