Хустська міська рада

Понад трьох десятків проєктів рішень розглянули сьогодні члени виконавчого комітету Хустської міської ради на першому у 2023 році засіданні (ФОТО)

Так, відкрили засідання бюджетні та майнові питання. Зокрема затверджено внесення змін до освітньої субвенції на 2023 рік, затверджено висновок про вартість об’єкта оцінки нерухомого майна з метою визначення вартості об’єкта для передачі майна в оренду.

Після чого говорили Про створення аварійної бригади для реагування на можливі надзвичайні ситуації під час пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2023 році на території усієї громади. Відтак згідно з проєктом рішення затвердили й її склад, крім того, доручено відповідним структурним підрозділам ради забезпечити координацію виконання заходів аварійної бригади. 

Також під час засідання погоджено штатні розписи комунальних підприємств «Дозвілля», «ЕКО-Хуст», «Муніципальна варта», «Полігон +», «Стадіон «Карпати», «Хустпроект» з  01.01.2023 року та Центру надання соціальних послуг Хустської міської ради на 2023 р..  

Члени виконавчого комітету міськради розглянули проєкт рішення Про уповноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення та затвердження бланку протоколу про адміністративне правопорушення. Так, відповідно до підпункту 4 пункту «б» частини 1 статті 38, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 219, пункту 2 частини 1 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1.Уповноважити складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 1,2 статті 1033 Кодексу України про адміністративні правопорушення осіб, що займають наступні посади в комунальному підприємстві «Хустське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»:
-начальника підприємства;
-начальника відділу збуту.
2.Затвердити бланк протоколу про адміністративне правопорушення.

Далі ж перейшли до освітніх питань, серед яких робота дошкільного підрозділу Вертепської початкової школи Хустської міської ради та харчування дітей у закладах освіти Хустської міської територіальної громади у 2023 році. 

Опісля не оминули увагою надання дозволів на проведення як циркових вистав на території Хустської МТГ, так благодійного забігу «Зігрій Героя» ГО «ІР-БІГ-КЛУБ» у Хусті, що відбудуться найближчим часом у лютому. 

Утворення міждисциплінарної  команди та здійснення компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в Хустській міській територіальній громаді – продовжили роботу засідання. 

Соціальні питання завершили роботу членів виконкому.

 

Пресслужба Хустської міської ради

Опубліковано: 27.01.2023 1118 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Профілактична бесіда «Молодь за життя без СНІДу» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Студентська молодь, як майбутнє нашої держави, повинна знати про небезпеку, пов’язану з поширенням цієї хвороби, та цінувати найдорожче, що є в житті – здоров’я. Саме тому, 30 листопада,… ...
Конкурсна комісія Хустської міської ради ІНФОРМУЄ
за результатами конкурсу від 30 листопада 2023, суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначено – фізичну особу – суб`єкта господарської діяльності – Деяк Наталію Володимирівну, а саме:   Адреса: Кадастровий номер: Площа, га запропонована вартість послуг, гривень 1 Закарпатська область, м. Хуст, вул. Небесної Сотні, 122 2110800000:01:027:0124 0,2512 428,16 ...
Конкурсна комісія Хустської міської ради інформує
за результатами конкурсу від 28 листопада 2023, суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначено – ТзОВ «АРКЛАЙТ», а саме на земельну ділянку:   Адреса: Кадастровий номер: Площа, га запропонована вартість послуг, гривень 1 Закарпатська область, м. Хуст, урочище Бартуші, 26 2110800000:01:070:0231 0,2000 718,14 ...
1 грудня – День працівників прокуратури
 Шановні працівники прокуратури!     Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом! Встановлене у 2000 році свято підтверджує важливість функціонування інституту прокуратури на сучасному етапі розвитку України. Хочу подякувати за сумлінну роботу, за те, що захищаєте права і свободи громадян, відстоюєте інтереси нашої держави. Не зважаючи на усі труднощі, сьогодні на вас покладається особлива відповідальність,… ...
Конкурсна комісія Хустської міської ради інформує
за результатами конкурсу від 27 листопада 2023, суб’єктом оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначено – ТзОВ «АРКЛАЙТ», а саме на земельну ділянку:   Адреса: Кадастровий номер: Площа, га запропонована вартість послуг, гривень 1 м. Хуст, майдан Незалежності, 20 А 2110800000:01:002:0158 0,0008 874,05 2 м. Хуст, вул. Пачовського Василя, 12 Б 2110800000:01:067:0121 0,250 874,05… ...
Міжнародний молодіжний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього»
У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями із метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець». Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства… ...