Хустська міська рада

Понад трьох десятків проєктів рішень розглянули сьогодні члени виконавчого комітету Хустської міської ради на першому у 2023 році засіданні (ФОТО)

Так, відкрили засідання бюджетні та майнові питання. Зокрема затверджено внесення змін до освітньої субвенції на 2023 рік, затверджено висновок про вартість об’єкта оцінки нерухомого майна з метою визначення вартості об’єкта для передачі майна в оренду.

Після чого говорили Про створення аварійної бригади для реагування на можливі надзвичайні ситуації під час пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2023 році на території усієї громади. Відтак згідно з проєктом рішення затвердили й її склад, крім того, доручено відповідним структурним підрозділам ради забезпечити координацію виконання заходів аварійної бригади. 

Також під час засідання погоджено штатні розписи комунальних підприємств «Дозвілля», «ЕКО-Хуст», «Муніципальна варта», «Полігон +», «Стадіон «Карпати», «Хустпроект» з  01.01.2023 року та Центру надання соціальних послуг Хустської міської ради на 2023 р..  

Члени виконавчого комітету міськради розглянули проєкт рішення Про уповноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення та затвердження бланку протоколу про адміністративне правопорушення. Так, відповідно до підпункту 4 пункту «б» частини 1 статті 38, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 219, пункту 2 частини 1 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1.Уповноважити складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 1,2 статті 1033 Кодексу України про адміністративні правопорушення осіб, що займають наступні посади в комунальному підприємстві «Хустське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»:
-начальника підприємства;
-начальника відділу збуту.
2.Затвердити бланк протоколу про адміністративне правопорушення.

Далі ж перейшли до освітніх питань, серед яких робота дошкільного підрозділу Вертепської початкової школи Хустської міської ради та харчування дітей у закладах освіти Хустської міської територіальної громади у 2023 році. 

Опісля не оминули увагою надання дозволів на проведення як циркових вистав на території Хустської МТГ, так благодійного забігу «Зігрій Героя» ГО «ІР-БІГ-КЛУБ» у Хусті, що відбудуться найближчим часом у лютому. 

Утворення міждисциплінарної  команди та здійснення компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в Хустській міській територіальній громаді – продовжили роботу засідання. 

Соціальні питання завершили роботу членів виконкому.

 

Пресслужба Хустської міської ради

Опубліковано: 27.01.2023 958 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!
29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновленні України, створенні додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності. Цьогорічний форум має тему:… ...
До Міжнародного дня захисту дітей стартує конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у поточному році проводиться XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги», який має на меті привернути увагу суспільства до порушень прав дітей, що постраждали від російської збройної агресії проти України. Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю,… ...
Українці, які хочуть отримувати субсидію, повинні оплатити борги за спожиту електроенергію до кінця квітня
Для всіх споживачів, які наразі отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, термін її призначення закінчується у квітні поточного року. У травні житлова субсидія буде призначатися на наступний період (до квітня 2024 року), і однією з умов для її призначення є відсутність заборгованості за комунальні послуги, в тому числі за спожиту електроенергію. Відповідне роз’яснення надає Мінсоцполітики.… ...
Відбулося офіційне відкриття оновленого інфекційного відділення КНП “Хустська ЦЛ ім. Віцинського О.П.” (ФОТО, ВІДЕО)
Капітальне оновлення ще одного структурного підрозділу КНП «Хустська ЦЛ ім. Віцинського О.П.», а саме інфекційного відділення – відбулося! Відтак й двері офіційно були відчинені сьогодні, 17 березня. Розраховане ж воно на 30 ліжко-місць та збудоване за типовим проєктом інфекційного стаціонару з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних вимог. Загальна кошторисна вартість об’єкту склала понад 20 млн. грн.. … ...
Хустські міські депутати зібралися на позачергову сесію (ФОТО, ВІДЕО)
На позачерговій сесії Хустської міської ради VІІІ скликання, що відбулася сьогодні, 17 березня, йшлося про виділення коштів, як для забезпечення потреб батальйону територіальної оборони (військова частина А7124), так своєчасної виплати заробітної плати педагогічним працівникам Хустської міської територіальної громади тощо. Відтак обранці розглянули бюджетні питання зокрема.  На порядку денному 6 питань і всі бюджетні, а це… ...
Можливості для розвитку від країн ЄС
Можливості для тих, хто працює у сфері культури: Премія Львова – міста літератури ЮНЕСКО за художній або документальний твір про російсько-українську війну. Дедлайн — 27 березня. Стипендії для українських журналістів та медіа. Дедлайн — 26 березня. EU4Culture: гранти на професійні подорожі. Дедлайн — 27 березня. Перекладацький конкурс імені Сузанни Рот для українських перекладачів з чеської… ...