Хустська міська рада

Понад трьох десятків проєктів рішень розглянули сьогодні члени виконавчого комітету Хустської міської ради на першому у 2023 році засіданні (ФОТО)

Так, відкрили засідання бюджетні та майнові питання. Зокрема затверджено внесення змін до освітньої субвенції на 2023 рік, затверджено висновок про вартість об’єкта оцінки нерухомого майна з метою визначення вартості об’єкта для передачі майна в оренду.

Після чого говорили Про створення аварійної бригади для реагування на можливі надзвичайні ситуації під час пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2023 році на території усієї громади. Відтак згідно з проєктом рішення затвердили й її склад, крім того, доручено відповідним структурним підрозділам ради забезпечити координацію виконання заходів аварійної бригади. 

Також під час засідання погоджено штатні розписи комунальних підприємств «Дозвілля», «ЕКО-Хуст», «Муніципальна варта», «Полігон +», «Стадіон «Карпати», «Хустпроект» з  01.01.2023 року та Центру надання соціальних послуг Хустської міської ради на 2023 р..  

Члени виконавчого комітету міськради розглянули проєкт рішення Про уповноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення та затвердження бланку протоколу про адміністративне правопорушення. Так, відповідно до підпункту 4 пункту «б» частини 1 статті 38, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 219, пункту 2 частини 1 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1.Уповноважити складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 1,2 статті 1033 Кодексу України про адміністративні правопорушення осіб, що займають наступні посади в комунальному підприємстві «Хустське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»:
-начальника підприємства;
-начальника відділу збуту.
2.Затвердити бланк протоколу про адміністративне правопорушення.

Далі ж перейшли до освітніх питань, серед яких робота дошкільного підрозділу Вертепської початкової школи Хустської міської ради та харчування дітей у закладах освіти Хустської міської територіальної громади у 2023 році. 

Опісля не оминули увагою надання дозволів на проведення як циркових вистав на території Хустської МТГ, так благодійного забігу «Зігрій Героя» ГО «ІР-БІГ-КЛУБ» у Хусті, що відбудуться найближчим часом у лютому. 

Утворення міждисциплінарної  команди та здійснення компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в Хустській міській територіальній громаді – продовжили роботу засідання. 

Соціальні питання завершили роботу членів виконкому.

 

Пресслужба Хустської міської ради

Опубліковано: 27.01.2023 1239 Переглядів
Поділитися

Також може бути цікавим

Хустська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності
Хустська міська рада            ОГОЛОШУЄ КОНКУРС з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади з метою визначення ринкової вартості майна для передачі у користування на умовах оренди, а саме: нежитлове приміщення другого поверху будівлі сільської ради, за адресою: с.Липча, вул. Центральна, 35, загальною площею… ...
У Хустській міській раді засідали постійні депутатські комісії
У ході підготовки до ІІ пленарного засіданні VI сесії Хустської міської ради VIII скликання, яка відбудеться 26 липня, відбулися засідання постійних комісій. Депутати погодили перелік питань, які пропонуються до розгляду на сесії. Значну увагу приділили бюджетному питанню. Члени постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, автотранспорту, зв’язку, промисловості та торгівлі… ...
Норми Бюджетної декларації на 2025-2027 роки матимуть негативний вплив на місцеві бюджети Закарпаття
28 червня 2024 р. Уряд схвалив Бюджетну декларацію на 2025–2027 роки. Про те, як її норми відображаться на бюджетній сфері Закарпаття, розповіла Юлія Траньович, консультантка з бюджетних питань Асоціації міст України в Закарпатській області. Бюджетна декларація містить низку норм, які матимуть негативний вплив на місцеві бюджети. По-перше, це зниження на 4% частки ПДФО, що зараховується до… ...
Звернення до операторів ринку харчових продуктів
У зв’язку із частими відключеннями електроенергії завчасно подбайте про наявність альтернативних джерел електроенергії (бензинові або дизельні генератори, портативні електростанції, автомобільні рефрижератори тощо). Адже за відсутності джерела живлення перестає працювати холодильне та морозильне обладнання, що призводить до псування харчових продуктів адже ковбаси, сири, м’ясо, риба, молочні та інші продукти стають непридатними та небезпечними для споживання, уразі… ...
Засідав виконавчий комітет Хустської міської ради
Сьогодні, 19 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хустської міської ради, яке провів в.о. міського голови Василь Губаль. Участь у роботі засідання взяв заступник міського голови Павло Тесличко та керуючий справами виконавчого комітету Ерік Шимоня. Члени виконкому опрацювали понад 40 актуальних питань, що стосуються життєдіяльності територіальної громади, та прийняли по них відповідні рішення. Серед головних… ...
Марія Андрейко: «Рекрутинг – альтернатива мобілізації»
Рекрутинг та мобілізація – це різні процеси, які не можна прирівнювати, оскільки одне жодним чином не замінює інше. Рекрутинг – це спосіб покращити сервіс для громадян, які готові доєднатися до ЗСУ. Таким чином можна підготуватися до військової служби в обраному підрозділі. Про це наголошує заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи 72 батальйону Хустської територіальної оборони,… ...