Подарунки до Нового року дітям, які занедужали
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/original-1449751685-300x188-1.jpg)
Вже стало доброю традицією від імені Хустської міської ради і зокрема міського голови вітати дітей, які перебувають з тих чи інших причин на стаціонарному лікуванні у Хустській районній лікарні. Так, і сьогодні, 26 грудня, відбулася добра акція у дитячому відділенні лікарні.
З року в рік дітей, які занедужали, напередодні Новорічно-Різдвяних свят радують по-особливому. Цього року зокрема їх вітали учасники дитячого зразкового фольклорного гурту «Цімборики» (керівник Наталія Шимша), які виступили із щедрівками, новорічними піснями та колядками.
Крім того, з словами привітання звернулися до дітлахів й заступник міського голови Василь Сабадош, й начальник управління культури, молоді та спорту Володимир Власюк. Не обійшлося і без подарунків.
Прес-служба Хустської міської ради
Опубліковано: 26.12.2019 3677 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/subsydiya-326x245-1-300x225.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0943-200x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/OLOS0679-300x200.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450611958_492601106756461_3934357171397496594_n-300x300.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450529830_492033896813182_2119636541274643559_n-300x184.jpg)