«Подаруй дитині радість читання» : Всеукраїнська акція від Укрпошти
З 1 листопада по 20 грудня 2013 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», закликаючи всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добродійності.
Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2014 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети і журнали.
Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якого соціального закладу України на вітчизняні видання дитячої або юнацької тематики. Інформацію щодо дитячих закладів в певному регіоні та в Україні в цілому, а також найповніший перелік видань дитячої тематики можна отримати безпосередньо у поштовому відділенні.
Акція «Подаруй дитині радість читання» не вперше проводиться в Укрпошті. У 2010-2012 роках завдяки оформленню доброчинної передплати різними підприємствами, установами, банками, приватними підприємцями та звичайними людьми діти-сироти мали змогу отримати та читати яскраві та цікаві видання.
«Сподіваємось, що в цьому році нам знову вдасться подарувати обездоленим дітям радість читання, – зазначив генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Костянтин Кривенко. Взявши участь в акції, кожен своїм прикладом не лише привертає увагу широких громадських кіл до проблем дитячих соціальних закладів, а й дає можливість їх вихованцям, читаючи газети і журнали, повноцінно розвиватися».
Пам’ятаймо: наша небайдужість – щасливі посмішки дітей!
Закарпатська дирекція УДППЗ «Укрпошта».
Опубліковано: 04.11.2013 4072 ПереглядівТакож може бути цікавим
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452297035_501234989226406_4245526743325710082_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453093948_501232929226612_3201988168458041783_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453091045_501232185893353_4441891937614246526_n-300x169.jpg)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-includes/images/media/default.png)
![](https://khust-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452416396_501230269226878_7233401375348846091_n-300x169.jpg)